Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як правильно виховувати близнюків?

Виховання індивідуальності, в цьому і полягає основна складність при вихованні лизнецов. Треба виховати двох дітей, які постійно знаходяться разом, унікальними і індивідуальними. Уявіть, що вам постійно доводиться бачити своє відображення. Причому не лише бачити, але і постійно спілкуватися з ним, жити, враховувати його інтереси. Ось і ваші малюки, навіть ще не народившись, вже були разом. Вони дуже рано починають розуміти, що таке "ми", а ось осмислення поняття "я" приходить до них значно пізніше, ніж до інших дітей.
Як же розвивати індивідуальність?
Заохочуйте будь-які її прояви у дитини. Хоче малюк грати іграшкою, не такою, як грає брат? Молодець. Хоче одягнутися інакше? Добре. І ваша батьківська увага повинна розподілятися між дітьми, тобто не завжди ви повинні приділяти час обом дітям одночасно. Наприклад, сьогодні мама гуляє з Ванею, а батько - з Максимом. Увечері батько читає Ване, а мама співає колискову Максиму.

У сім'ях, в яких двоє і більше дітей, найчастіше завданням батьків, являється емоційне зближення дітей, встановлення між ними прихильності і приятельських стосунків. А в сім'ях, де ростуть близнюки, завдання часто буває зовсім іншим - необхідно виховати дітей в любові одного до іншого, але при цьому так, щоб не втрачалася їх індивідуальність.

Важлива чіткість і послідовність батьківської позиції. Ви повинні розуміти, що можете виділяти окремі риси, які відрізняють дітей, але ці риси не мають бути негативними. Наприклад, Ваня у нас - швидкий, а ось Максим - старанний, але не ледачий. Підкреслюючи відмінності дітей, ви повинні знаходити в них позитивні, а не негативні риси.
Батькам близнюків, та і самим дітям небувало повезло в тому плані, що їм ніколи нудьгувати. І це дійсно так. Малюки звичайно можуть і битися час від часу. Але у цих дітей ще довгий час не буде такої проблеми як, наприклад: "Мені нудно одному удома"., "мені з ким пограє"., "у мене немає справжнього друга". і т.п. Близнюки майже завжди прекрасно ладнають між собою, придумують собі різні забави і ігри, а ви постарайтеся максимально забезпечити простір, в якому грають ваші близнюки, що б избегнуть частого повторення слова не "можна". Дітки можуть або втратити інтерес до гри, або перестати звертати увагу на ваші заборони.
Батькам треба знати, що близнюки дуже хворобливо переживають розлуку одного з іншим, тому не рекомендується розлучати їх надовго, поселяти в різних кімнатах або ділити між батьками.
Сюди заходять по таких запитах:

чи проколювати вушка дитині 1 рік 5 мес
у який день проколоти вуха
каланхое від нежиті
rost devo4ki v 14 let
чим лікувати соплі у маленьких дітей
які щеплення робити до 3 місяців

Категорії