Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як проявляється темперамент в житті дитини?

Особливості темпераменту певною мірою проявляються практично відразу після народження. Один малюк швидко, захлинаючись, смокче мамині груди, ніби прагне встигнути, і швидко стомлюється. Второй- смокче ліниво, неквапливо, роблячи передих. Третій - по-діловому береться за справу, активно смокче і, наситившись, впадає в добрий настрій.

На заборону батьків навіть найменші дітки реагують по-різному: один малюк неймовірно розгніваний і прагне виявити будь-які агресивні дії, другий - довго, і скривджено плаче; третьому - буде просто весело, і замість протесту він сміятиметься і балуватиметься.
Спочатку дії малюка стихійні, неблагоустроенны і проявляються залежно від темпераменту. Поступово батьки, виробляють уміння стримувати свої поривання управляти малюком або, навпаки, проявляють ініціативу. Дуже важливо, щоб у дитини складалося враження, що він сам набуває досвіду і керує своїми діями. За бажання і певній винахідливості це легко можна буде зробити.

Навіть у одній сім'ї під час виховання дітей батькам доводиться стикатися з різними проблемами. У будь-якому випадку характер дитини - це результат успадкованих від батьків властивостей темпераменту, особливостей психіки малюка, стосунків в сім'ї і ще безліч складових, які, так або інакше впливають на його розвиток, формування стосунків з близькими і сторонніми людьми, на його реакцію на різноманітні ситуації.
В більшості випадків вроджені особливості психіки дитини піддаються корекції; усе залежить від того, наскільки їх враховувати у ваших стосунках з дитиною: зовнішній вплив має велике значення на формування характеру. Вдивляйтеся у свою дитину, відноситеся з повагою до його смаків і побажань. Якщо безоглядно перекроюватимете індивідуальність дитини відповідно до своїх представлень, ви можете не лише не добитися бажаного результату, а і певною мірою загальмувати його розвиток. Правильне уявлення дорослих про особливості характеру своєї дитини, вроджені або обумовлені віком, віра у своїх дітей, уміння допомогти, грамотно розпорядитися тим, що закладено природою, обов'язково, дасть свої плоди.

Категорії