Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як стимулювати розвиток дитини?

Уміння малюка бачити, чути, відчувати, відчувати запахи - тобто сприймати навколишній світ, відбувається поступово, але не само по собі. Щоб розвиток вашої дитини був не лише своєчасним, а і дозволяло виявити закладені природою здібності, ви повинні сприяти цьому.

Чим менше дитина, тим слабкіше розвинені його зорові реакції, тому велика, яскрава, добре освітлена іграшка може його зацікавити. Яскраві кольори мають велику енергію, яка, чинячи вплив на зір, стимулює реакцію відповіді і сприяє його розвитку. Ми приведемо декілька рад, які допоможуть вам створити обстановку, сприятливу для розвитку здібностей малюка. Проте неповторною і унікальною її можете зробити тільки ви, приклавши свою любов, тепло і колорит вашого будинку.

Постарайтеся зробити красивою кімнату, в якій стоїть ліжко дитини. Повісьте яскраві іграшки або будь-які яскраві малюнки. Над ліжком можна повісити яскраву різноколірну кульку або карусель з іграшками, так званий "дитячий центр".

Під час пильнування дитини робіть з ним розвиваючі вправи.

Більше »

Доданий в рубрику Розвиток дитини
( (1 коментар)

Категорії