Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як уберегти дитину від сонця?

Известно ли вам, что детям до 3-х лет нельзя находиться на открытом солнце? Чем ребенок моложе, тем меньше вырабатывается его кожей меланина - естественного защитного пигмента. Именно наличие меланина делает нашу кожу загорелой и коричневой. И все же, от лета и жары никуда не денешься, нужно гулять, выходить на улицу и т.п. С детьми под солнцем нужно быть максимально осторожными! Как же гулять с малышом? Когда и где? Если все же придется быть на солнце - то как защитить ребенка?

  • Гуляти з дитиною влітку, в спекотливу погоду рекомендується до 11 годин дня і після 17 годин - увечері. Тобто, вставайте по раніше годуєте малюка і бігом гуляти, поки сонечко ще не високе. - Якщо все ж доводитися виходити з дитиною на вулицю під час пік - те прагніть знаходитися в тіні, уникайте прямих сонячних променів. Скоротите таку прогулянку до мінімуму. Теплові удари і сонячні опіки, можуть бути дуже неприємним наслідком перебування на сонці.

Захист дитини від сонячних променів: 1. Виходячи на вулицю - одягайте панаму. Бажано з широкими краями, що б вона закривала область шиї і лоба. Добре якщо є козирок, який захистить очі дитини від сонячного випромінювання. 2. Знаходячись на відкритому сонці: - Потурбуйтеся про те, що б дитина не обгоріла - одяг повинен прикривати плечі (підійде легка футболка, халатик, сорочка). - Взуйте малюка в босоніжки або ляпанці - це захистить його ступні від гострих предметів (каменів, сміття), які можуть бути в піску. - Обов'язково витирайте дитину, коли він виходить з води - кожна крапелька діє як лінза, притягуючи до себе випромінювання сонця, і сприяє опіку.
3. Сонцезахисні засоби для дітей: - В основному випускають для вікової категорії від 3-х років. Тобто, купуючи засіб з позначкою "для дітей", "для усієї сім'ї", "для чутливої дитячої шкіри" і т.д без конкретної вказівки віку дитини - це означає що, цей крем призначений для дитини старше за 3-і роки. Від року сонцезахисні засоби виробляють: Bubchen, CHICCO, Vichy. До року - від 6 місяців: Avene, Klorane, Mustela, Ducrey, Institut Esthederm, Bioderma. La Roche - Posay, Sanosan, Johnson's And Johnson's, Наша мама - Сонцезахисні засоби буваю у виді: крему (густа форма); мусу, емульсії, лосьйону, молочка, гелю, пінки (легке нанесення). Для контролю якості нанесення - ці засоби виробляють різного кольору - що часто дуже подобається дітям. Обов'язково звернете увагу на термін придатності! - Для перебування на пляжі - розподіляти сонцезахисний засіб треба рівномірно по усьому тілу; для прогулянок - досить нанесення тільки на відкриті ділянки шкіри. - Перед застосуванням сонцезахисного крему обов'язково проведіть тест на переносимість: невелику кількість крему нанесіть на область згину коліна, ліктя, або за вушком. Упродовж 24 годин постежте за реакцією шкіри дитини. - Міра захисту в дитячих сонцезахисних засобах, як мінімум має бути з індексом SPF 15 (низький захист). Вибирати засіб треба залежно від типу шкіри дитини, і від того, скільки часу ви плануєте знаходитися під сонцем. (наприклад: індекс SPF 15 - дозволить безпечно перебувати на сонці в течії 15*5мин=75мин; індекс SPF 40 - дозволяє бути під сонцем 40*5мин=200мин) - Після перебування під сонцем обов'язково змийте залишки сонцезахисного засобу. Для кращого заспокоєння шкіри можете нанести дитячий засіб після загару. 4. Сонцезахисні окуляри. Якщо ви зібралися купити малюкові сонцезахисні окуляри - купите якісні. Просто темна пластмаса не захищає ока від ультрафіолетового випромінювання, а тільки сприяє напрузі очей - розширює зіницю - без таких окулярів краще зовсім обійтися. Дитячі сонцезахисні окуляри мають бути із спеціальним напиленням, яке захистить сітківку ока від ультрафіолету (наявність позначки UV). Купуйте окуляри разом з дитиною, оскільки їх обов'язково треба міряти.
Насолоджуйтеся влітку і теплом, але пам'ятаєте про небезпеки, якими є сонце для вас і вашу дитину!
Сюди заходять по таких запитах:

щеплення в 3 місяці
скільки гояться вуха після проколювання
личение каланхое
які щеплення роблять в 6 років
вивчити кольори за допомогою кольорового паперу
зростання дитини 6 років

Категорії