Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як учити дитину іноземній мові?

Якщо в сім'ї є людина, яка вільно володіє тією мовою, яку ви хочете учити дитини, то підхід буде один. Якщо ж самі батьки мови не знають, тоді і підхід буде зовсім іншим.

Отже, у разі, коли мама або папа вільно володіє іноземною мовою. Це означає, що деякий час протягом дня ви зможете створювати дитині так зване мовне середовище. Тобто, ви не учитимете дитину окремих слів, а увесь час говоритимете на іноземній мові, звертаючись до дитини. Наприклад, година ви говорите англійською мовою, а потім година на рідній мові, і так далі чергуєте, щоб дитина засвоювала дві мови відразу.

Насправді, так можна робити з самого народження. Це, до речі, і відбувається в сім'ях, де батьки говорять на різних мовах. Малюк просто з перших днів життя чує обидві мови і поступово їх опановує досконало.
Зовсім інша справа, коли батьки мовою абсолютно не володіють. Тоді в дуже ранньому віці від навчання краще відмовитися. Почекайте хоч би на той час, коли ваш малюк почне зв'язно говорити на рідній мові. Адже якщо ви почнете завантажувати його не лише рідними, але і іноземними словами, тоді в його голові у дитини почнеться плутанина.
Сюди заходять по таких запитах:

що повинна уміти дитина після 1 року
діти 1 року -вес зростання
зростання дитини в рік сантиметрів
каланхое чхати чоловік
Мої перші уроки. Кохані тварини
як годувати дітей шоколадом

Категорії