Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як відповісти на дитячі питаннячка?

Коли дитина підростає раніше і пізніше настає період, коли він задає безліч питань, про усе на світі. Дитячі питання нескінченні і неожиданны. Дитина запитує про усе те, що бачить, і дуже часто дорослі не відразу можуть відповісти на питання маленького почемучки. Вони червоніють, переводять розмову на іншу тему або просто мовчать. Часто дорослі відправляють дитину за відповіддю на питання до іншого батька або бабусі і дідуся, або придумують різноманітні небилиці як відповідь на питання.

Що ж, це лише почало. Придбайте декілька енциклопедій про техніка, тварин, явища природи, людський тель. Якщо у вас немає чітких і зрозумілих відповідей на всілякі питання дитини, то ці книги вам дуже згодяться. Шанувати подібну книгу разом з вашою дитиною, напевно, вам обом буде захоплююче і цікаво Звичайно, інформацію потрібно подавати, розуміючи, що в цьому віці малюку ще не може сприймати і розуміти деяких речей.

Наприклад, зрозуміти, чому помер дідусь або хтось зі знайомих, дитина ще не може. Але і правди приховувати від нього не слід. Наведіть приклад з життя рослин, які проходять свій життєвий цикл, виростаючи з маленького сім'я, проживають життя і засихають. Прагніть не лякати малюка, не навантажувати його надмірними деталями поховання або хвороби, а головне, не забудьте переконати, що він, батько, мама і інші родичі ще житимуть довго і щасливо.
Питання про народження дітей, відмінність хлопчиків і дівчаток теж виникають досить рано. Розповідати казки про лелеку і капусту або мовчати у відповідь на питання "Чому я пісяю не так, як дівчинка"? - не вихід. Розкажіть дитині про те, що хлопчики і дівчатка влаштовані по-різному, але поки що не вдавайтеся до деталей. Якщо ви розумієте, що вам складно говорити на цю тему, скористайтеся дитячою енциклопедією, де усе написано грамотно і відповідно до віку.
Допоможіть малюкові не втратити живий інтерес до оточення його світу, а пізнавати його і вивчати в усій його різноманітності, постарайтеся бути своїй дитині другом і цікавим співрозмовником. Це допоможе вам стати більш значущим в його очах, і до ваших рад він прислухатиметься в першу чергу.
Сюди заходять по таких запитах:

солярій при грудному вигодовуванні
сік каланхое при нежиті у дітей
розвиток дитина після 2-х
розвиток дітей після року
привчаємо до горщика
зефір в шоколаді чим шкідливий

Категорії