Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як виховати дружних дітей?

У - перших, хочеться сказати, що любов між дітьми треба виховувати. Любов народжується тоді, коли є почуття відповідальності за слабкішого і беззахисного. Треба вести бесіди із старшою дитиною, про те, що скоро у нього з'явиться молодший братик або сестричка, який потребуватиме його любові, уваги і дружби. Розкажіть малюкам історії про дружних братів і сестри, про те, як їм весело і легко живеться разом, як приємно піклується про молодших, допомагати і дружити.
Коли різниця у віці між дітьми не велика, усе трохи простіше, хоча це залежить і від особливостей характеру дитини, але все таки, малюкові легше звикнути до думки, що в сім'ї з'явиться ще одна дитина, яку теж любитимуть, і увага батьків вже цілком не належатиме йому одному.

Коли, старша дитина вже досить доросла, і усе його свідоме життя він був єдиною, улюбленою дитиною в сім'ї, часто виникає нелюбов і ревнощі до молодшого малюка. Самі подумайте, уся увага і любов мами і папи діставалися тільки йому. І ось з'явився конкурент, мати якого йому зовсім не хотілося. За що ж йому любити молодшого братика або сестричку?
Розкажіть старшій дитині про те, як ви любите і його самого, і молодшого, розкажіть, що ви в рівній мірі любите їх обох, просто маленькій дитині треба приділяти багато уваги. Нехай вони проводять разом більше часу, граючи і піклуючись один про одного.
Коли різниця у віці дітей велика - буде краще, якщо у них, будуть окремі кімнати, адже кожна людина має право на особистий простір, до того ж, режим дня у кожної дитини свій, і вони можуть заважати друг - другу.
Якщо дитина запитує, чи люблять його батьки, свідчить про те, що тепла і уваги йому не вистачає. Поговорите з чоловіком, як краще зробити так, щоб у вас вистачало часу на двох дітей. Вашій старшій дитині важливо щоб мама і батько проводили час з ним особисто, грали з ним, гуляли.
Щасливі ті сім'ї, де дружні діти - навчите дітей піклуватися і любити друг- друга !
Сюди заходять по таких запитах:

дитині рік і 5 місяців нежить
скільки часу гояться вуха у дитини
народні засоби від простуди для дітей
повторна вакцинація від гепатиту у в 3 місяці
дитина після року
що повинна уміти дитина після 1 року

медтехника в Украине http://cratia.ua/medical-devices.html.

Категорії