Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як виховати хлопчика справжнім чоловіком?

Передусім, щоб хлопчик виріс мужнім, відповідальним, умів потурбуватися про слабких, важливо то, який приклад чоловічої поведінки демонструє йому батько, то, про що йому читає і розповідає мама. За допомогою одних іграшок справжнього чоловіка виховати неможливо.
Але насправді, хлопчикам і дівчаткам треба купувати різні іграшки. Звичайно, м'ячі, конструктори, відерця з лопатками, м'які іграшки будуть цікавими усе дітям. Але вже в ранньому віці помітно, що дівчаткам більше подобається грати з ляльками, посудом, а хлопчикам - з машинками, зброєю, будівельними кубиками. Деякі батьки запитують, чи потрібні хлопчикам ляльки. Непогано, якщо в дитячому куточку у хлопчика буде одна - дві ляльки, нехай цей факт не лякає батьків, які бояться, що їх син виросте схожим на дівчинку. І хоча малюк не завжди братиме їх у свою гру, зате ви звернете увагу, на те, що дитина іноді розглядатиме ці іграшки. Ляльки потрібні хлопчикам, щоб задовольнити їх цікавість, адже в їх виникають питання про те, як побудована людина.

Що ж до зброї в дитячому арсеналі, то тут думки психологів часто розділяються: деякі радять не давати дітям воєнізовані іграшки на тій основі, що вони можуть провокувати напади агресії. Інші ж, навпаки, рекомендують частіше купувати хлопчикам пістолети і автомати, щоб виховувати в них мужність, давати можливість дитині виявляти свою агресію і избегнуть перетворення хлопчика на дівчинку.
Для того, щоб зробити правильний вибір з величезної кількості іграшок, які сьогодні можна придбати, необхідно придивитися до своєї дитини, зрозуміти, що йому треба саме сьогодні. Наприклад, ви помітили, що ваш малюк сором'язливий, боїться щось гучно сказати в групі дітей, тоді від "військових" іграшок шкоди не буде, нехай спробує захистити себе, іноді зброя додає упевненості у своїх силах. Не змушуйте малюка битися - якщо йому більш до душі щось будувати, або возитися з машинками. Просто, поясните йому, що хлопчики повинні уміти захищатися, покажіть пару прийомів - у формі гри. І коли прийде час, можливо, ваша дитина захоче займатися яким-небудь видом боротьби.
А якщо карапуз великий хуліган і від нього часто перепадає друзям, тоді слід віддати перевагу конструкторам і спортивному інвентарю. Розкажіть йому, що справжні чоловіки - не кривдять слабких, а захищають.
У будь-якому випадку, не варто виховувати в дитині агреию і жорстокість - це не належить до дотоинствам справжнього чоловіка.
Сюди заходять по таких запитах:

дрібна моторика
солярій при грудному годуванні
щеплення потім манту
через який термін після Манту можна прищеплювати від поліомієліту
ринофлуимуцил в самаре
солярій і грудне вигодовування

Категорії