Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як вилікувати демодекоз або здорова шкіра для молодої мами

Ця замітка, я сподіваюся, більшості моїх читачів буде не корисна і не цікава. Мова піде про захворювання шкіри, яке часто з'являється у молодих мам і вагітних, від недосипання, зниження імунітету, втоми, стресу і т.д. Демодекоз - чули таке? Це мікроскопічний кліщ, який мешкає у кожного з нас, поїдаючи залишки ороговілої шкіри, але при будь-якому послабленні організму, він починає лютувати. Улюблена область мешкання цього паразита - особа, а точніше очі і вії, повіки, сальні залози. Перші ознаки хвороби : поява лусочок на краю вій, втома очей, висипання навколо очей на щоках і т. д. Тим, кому це знайомо - раджу прочитати цю статтю.

На початку присутність демодекса на вашій шкірі може бути майже непомітною і не тривожити вас, але шкода, яку він може зробити здоров'ю ваших очей і шкіри досить серйозний. Тому краще лікування почати негайно. Цей кліщ дуже швидко і легко розмножується, до того ж - заразливий.
У цій статті, хочу розповісти про свій досвід позбавлення від цієї проблеми - напевно, комусь він стане корисний. Два роки тому, я ще годувала дитину грудьми і до того ж небагато захворіла. Починалося літо. Тоді те, я і побачила уперше незрозумілі і незнайомі мені досі прищики під очима. Першою думкою була - алергія на косметику. "Алергія" досить довго не проходила, і прищики навколо очей не збиралися зникати. Я звернулася до дерматолога - мені приписали мазь тетрациклінову і діазолін - це не допомогло. Тоді, послали в лабораторію і зробили аналіз вій і сальних залоз під мікроскопом. У віях усе було чисте, а ось в сальних залозах - виявили кліщ Демодекса.
І тут почалося довге і тяжке лікування. І ось у цей момент треба бути гранично обережним!!! Чому? Тому, що лікування Демодекоза серйозна процедура! Воно виробляється у декілька етапів, дуже тривале (іноді рік і більше) і при неправильному приписуванні ліків і незнанні основних правил, можна лікуватися довго і безрезультатно при тому завдати серйозної шкоди власному здоров'ю.
Перш ніж починати лікування ви повинні обов'язково знати декілька простих, але дуже важливих правил лікування цього кліща : 1. За часту, він живе в усіх натуральних подушках і ковдрах, т.п. В першу чергу, ще до початку лікування, при перших симптомах - відмовіться від ліжка з натуральної овчини і пуха. Це дуже часто виявляється ключовим моментом в боротьбі з демодексом. 2. Демодекс любить тепло і не любить холод. Спробуйте умиватися дуже холодною водою, протирати особу льодом. Такі методи, також дуже часто бувають ефективні. Тому демодекоз частіше проявляється влітку, а взимку зникає. 3. Демодекоз - любить вашу косметику - це їжа для нього і сприятливе місце існування. Хоч би на деякий час - перестаньте користуватися косметикою, особливо кремами, пудрою і тінями. Демодекоз не проявляється у чоловіків - це чисто жіноча хвороба. Демодекс, з легкістю передається від подруги до подруги через косметику і різні предмети гігієни - якщо ви вирішили поділитися. І якщо у вас слабкий ослаблений імунітет - напевно зіткнетеся з цією проблемою. 4. Кліщ демодекса не приживається у тих, хто піклується про своє здоров'я. Спробуйте гарненько висипатися - і цілком можливо, ви відразу відчуєте ефект такого лікування. Зверніть увагу на своє живлення, на стан нервової системи. Недоліки - постарайтеся виправити - якщо не хочете лікуватися медикамент. Цілком імовірно, що допоможуть вітаміни у будь-якому вигляді. 5. Також, причиною появи і розвитку демодекоза є захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрити, виразкова хвороба шлунку і дванадцятипалої кишки, холецистити) і ендокринні і гінекологічні захворювання з порушенням гормонального фону.
Що з цього випробувала я? Усе! Спочатку перестала використовувати косметику, потім були умивання крижаною водою - це допомагало, але ефект швидко ичсезал. Прекрасний ефект був від здорового міцного 8 - годинного сну - так, як з маленькою дитиною, це не завжди можна було собі дозволити. Відразу усе проходило, але до перших 2-3 днів недосипання. Зрештою мою проблему остаточно розв'язала зміна ковдри, раніше було натуральне - зараз з штучним наповненням. Цікаве те, що після зміни ковдри ні косметика, ні недосипання, температура за вікном або води для умивання, і навіть відвідування сауни і на мою шкіру не впливають. Ось де була причина моїх бід.. А тривали мої бої з демодекозом півтори роки.
До речі, відвідування солярію, часто є джерелом зараження демодекозом. Адже там вам дають окуляри, які захищають від випромінювання. Їх звичайно повинні дезинфікувати після кожного клієнта, але чи роблять вони це ви не знаєте. До того ж в солярії тепло - а це сприятливо впливає на цих паразитів. Якщо ви любите лазню, сауну і просто гарячу ванну - те цілком можливо, що вам припаде на деякий час відмовитися від таких задоволень.
Я рекомендую усім, хто зіткнувся з цією проблемою в першу чергу знайти причину виникнення демодекоза, усунути її. А якщо вже і це не допомагає те звернутися до хорошого лікаря за консультацією і допомогою. Медикаментозне лікування включає одночасне вживання: - засобів для зовнішнього застосування (мазі, розчини для дезинфекції і протирання уражених ділянок шкіри, умивання спеціальними засобами і тому подібне) - обов'язкова строга гігієна - тільки одноразові рушники, щоденне пропрасовування ліжка. - ліки для внутрішнього застосування - як мінімум, це препарат з антипаразитарною активністю, що б подавити розмноження кліща. Лікування проводиться у декілька етапів (зазвичай 3), щоб закріпити результат. Оскільки, після першого курсу(1-1.5 місяця), демодекоз може зникнути, але при будь-якій слушній нагоді проявитися знову.
Я пробувала боротися з демодекозом медикаментами - але дуже швидко зрозуміла, що ці ліки вбивають не лише демодекс, але і мене. В перших це дуже серйозні препарати в не малих дозах - відмінно б'ють по печінці і психіці. Напевно мені вони зовсім не підходили. До того ж треба дуже грамотно розрахувати дозування - це може зробити уважний і відповідальний лікар. Препарати для зовнішнього застосування - майже завжди містити великою % спирту - а це неабияк пересушує і псує шкіру, хоча, і демодекс вбиває. Потім доведеться гарненько потрудитися над відновленням пересушеної шкіри.
Це була короткий опис можливого ефекту від лікування демодекоза медикаментами, для того, що б ви зрозуміли приблизно чим вам це загрожує, і які можуть бути наслідки.
Отже, я сподіваюся вам допоможе моя стаття, хоч би зробити вірні висновки, і швидко і безболісно позбавитися від цієї неприємної проблеми.
Міцного усім здоров'я! Пишіть про свій досвід, на цю тему - я і читачі будуть Вам дуже вдячні. Нам важливо знать Ваша думка!

Категорії