Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Як вимірювати температуру?

Цю тему я зачіпаю, не з проста. Діти, на жаль, можуть захворіти не лише взимку. А температуру виміряти буває іноді цілою проблемою. Пропоную декілька рад, які мають бути корисні майбутнім і молодим мамам, що вже відбулися.
Яким термометром краще користуватися? Нині існують різноманітні пристосування для виміру температури. Це ртутний і цифровий термометри, різноманітні температурні індикатори. - найточнішим у наш час, як і раніше, являється звичайний ртутний медичний термометр. Купувати його потрібно в аптеці: це дасть якусь гарантію того, що свідчення термометра будуть правильними. Недоліком його є те, що він може легко розбитися в самий непідходящий момент.

  • Цифровий термометр безпечніший, а точність залежить від його якості, і від того наскільки спокійно поводиться малюк під час виміру температури. Виміряти температуру їм можна за 20-40 секунд.
  • Температурні індикатори є не дуже точними приладами, зате дуже зручними в користуванні і цілком годяться для швидкої і орієнтовної оцінки ситуації.

Існують термометри у вигляді соски, льодяника, інші пристосовані для виміру температури в роту, інфрачервоні градусники, лобові термометри - котрые теж дуже зручні для дітей.
Виходячи з цих відомостей, вибирайте, як ви мірятимете температуру вашій дитині.
Где и как измерять температуру? Для многих мам "экспресс - методом" измерения температуры есть простое прикосновенье устами к лобику ребенка. В данном случае хочу вас предостеречь от возможных ошибок: лоб малыша может быть влажным и не отвечать настоящей температуре тела. Если вы хотите оценить температуру тела ребенка на прикосновенье, лучше это сделать в подмышечной впадине. Следует измерить ее и с помощью термометра #00. Если ребенок вспотевший, надо просушить кожу салфеткой и лишь после этого начинать измерять температуру. Никогда не измеряйте температуру ртутным термометром во роту - всегда есть опасность того, что термометр может разбиться!
У новонароджених і дітей першого року життя можна виміряти температуру в паховій складці. Це треба зробити так, щоб увесь нижній кінець термометра знаходився в складці шкіри. Якщо ви вимірюєте температуру в прямій кишці, пам'ятаєте, що свідчення термометра будуть трохи вищі - приблизно на 0,2-0,4 градуса. В цьому випадку також треба бути дуже обережним при користуванні ртутним термометром, а щоб уникнути травм малюка, краще не використовувати його для виміру ректальної температури (лат. rectum - пряма кишка).
Треба також пам'ятати: - температура тіла у дитини відразу після сну і їди трохи вище, ніж насправді; - для дітей першого року життя нормою являється температура тіла від 36 до 37 градусів.
Як довго вимірювати температуру? За звичаєм - упродовж 3-5 хв. Якщо температура висока, дитина гаряча, а шкіра його має червонястий колір, ртутний стовпчик підніметься до відповідної позначки за 1-2 хв. Якщо ручки і ніжки холодні на дотик, для отримання точних свідчень термометра можна потримати його 4-5 хв.
Бажаю усім як можна рідше удаватися до послуг термометрів, і стабільної вам температури - 36,6 !
Сюди заходять по таких запитах:

які щеплення роблять в 6 років
зростання дитини 18 місяців
народні засоби з каланхое
як повинна проходити вакцинація від правця
дитині 1,8 категорично не хоче ходити на горщик
каланхое для дитини

Категорії