Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Яка форма?

Розкладете на підлозі або на столі усі ваші іграшки. Розберіть їх відповідно до форми: округлі - в один бік, квадратні і прямокутні - в другe. Покажіть малюкові, як одні предмети легко переміщаються (котяться), а інші - ні. Кожного разу, перекладаючи, пояснюйте малюкові свої дії. Потім змішайте усе знову і попросите малюка допомогти вам знову розподілити іграшки таким самим спосіб. Не слід брати відразу багато іграшок, малюк може втомитися.

Дуже хороші іграшки, які можна вставляти одна в іншу відповідно до їх форми пазли для найменших. Вони досить великі, кольорові, виготовлені з м'якого синтетичного матеріалу, призначеного для виготовлення іграшок, і дають можливість малюкові розвивати уяву.
Не маючи спеціальних іграшок, можна вирізувати з аркуша кольорового паперу фігури різної форми і розмірів : квадрат, трикутник, круг і інше, покласти цей кольоровий папір на білу скатертину або на білий аркуш паперу і запропонувати малюкові закрити освічені білі "плями" відповідними фігурками.

Категорії