Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Якби знати як краще.?

Якби знати як краще.?
Напевно, кожен з нас ставив собі це питання і не раз. Ми часто терзаємо себе в припущеннях і сумнівах, відносно справ різної міри важливості в нашому житті.
З появою дитини - усі важливі справи відходжують на інший план - залишається найважливіше і дорогоцінніше - ваш улюблений малюк!
Коли в сім'ї з'являється дитина, у батьків виникає незліченна безліч питань - як поступити краще?
Питання ці всюди:
як укласти спати; чим краще нагодувати; що найбільш корисно для малюка; чи треба дотримувати режим дня; як повинна живитися годуюча мама; чи усі щеплення потрібні малюкові; чим лікувати дитину якщо він хворий; чи треба сповивати малятка; які іграшки краще купувати; як спокутувати дитину. ????
Добре якщо молоді батьки мають певний багаж знань, який не дасть їм розгубитися в скрутну хвилину. На жаль, іноді будь-яких знань і досвіду бувають недостатньо, і ми звертаємося за порадою до книг і досвідченіших людей.
На цьому блозі діє форум, мета якого - спілкування батьків, можливість поділитися досвідом, розповісти про свої "батьківські" переживання і сумніви, допомогти радою тим, хто в цьому мати потребу, і просто порадіти за своїх прекрасних малюків.
Читачі, гості, і друзі блогу беріть активну участь в життя форуму - це напевно буде для вас цікаво і пізнавально, до того ж, ви можете обговорити що хвилює саме вас тему.
Спілкування на форумі це можливість дізнатися, як же все-таки краще.???
Сюди заходять по таких запитах:

солярій при грудному вигодовуванні
прокол вух коли
що повинен уміти малюк в 4 року
проколювання вух дітям в рік
щеплення від дифтерії вік
нежить у дітей

Категорії