Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Якщо у малюка не спокійний сон.

Якщо у малюка не спокійний сон треба проаналізувати наступні чинники: чи усе із здоров'ям дитини добре, переглянете режим дня, психологічну атмосферу в сім'ї, чи досить часу дитина проводить на свіжому повітрі, можливо у малюка прорізуються зубки. Активні ігри, купання, спілкування з гостями повинні завершуватися не пізніше чим 1,5-2 години до сну. Подумайте, можливо вашого малюка бадьорить купання перед сном? Корисна колискова перед сном, провітрювання кімнати. Можливо, на поведінку дитини впливає ваш настрій. Якщо мама втомилася і нервує, якщо у неї безсоння, це може відбитися на поведінці дитини.

Якщо ви підозрюєте, що це пов'язано із здоров'ям дитини, не затягуйте, при першій нагоді звернетеся до дільничного педіатра, і будьте спокійні, що малюк здоровий. Постарайтеся займати дитину іграми або іншими цікавими для малюка заняттями, більше гуляйте. Якщо ви втомлюєтеся, або нервуєте попросите кого те з близьких про допомогу в нагляді за дитиною на короткий час, що б ви змогли відпочити і заспокоїться. Вам і малюкові зміна обстановки повинна піти на користь.
Бережіть спокійний сон дитини і не забувайте про себе!
Сюди заходять по таких запитах:

рецепти для дітей другого року рік півтори
чому учити малюка в рік
чому учити дитину після 1 року
проколювання вух дітям за і проти
лікування забитого носа у дітей
горщик для дітей до року

Категорії