Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Забіяки і жаднюги

Багато молодих мам стикаються з тим, що дитина ставати забіякуватим і жадібним, не хоче ні з ким ділиться, грати, і так і норовить ударити малюка того, що грає поруч. В більшості випадків - це особливості віку. І вести дитину до психолога не обов'язково. Просто, постарайтеся, на скільки можливо, об'єктивно оцінити поведінку свого малюка.

Уміти захистити себе, безперечно, потрібно уміти. Коли малюк постійно б'ється, то незабаром інші діти не захочуть з ним грати. Дитину треба учити не лише відстоювати свої інтереси, але і ділитися іграшками, знайомитися з дітьми, грати з ними разом. Дитина повинна уміти спокійно і мирно висловлювати свої бажання і думки, уміти спілкуватися зі своїми ровесниками і старшими людьми. Маючи одне лише уміння захищати свої інтереси - далеко "не поїдеш".
Постежте за своїм малюком: чи доброзичливий він до оточення, чи уміє ділитися, мінятися іграшками, враховувати інтереси інших дітей? Якщо немає - навчите його.

Прийшов ваш малюк в пісочницю - нехай поздоровается з дітьми. Розкажіть дитині - що пісочниця, гойдалки, карусель і лавка для усіх дітей, а не тільки для нього одного. Знаєте, що на прогулянці будуть друзі - слід узяти більше іграшок, щоб поділитися з іншими дітьми. Покажіть, наскільки приємно грати разом, ділитися, мінятися, розкажіть, що це зовсім не страшно, і ніхто не відбере його іграшок.
Іноді, батьки займають позицію максималістів : "Тебе хтось кривдить? Тоді дай йому в лоб"! - радить батько, найчастіше не розібравшись в ситуації. А потім діти не спілкуються з вашим малюком, оскільки він їх кривдив. Ні в якому разі не заохочуйте агресивні вчинки вашої дитини.
Пам'ятаєте, що не потрібно вдаватися до крайнощів. Не можна категорично забороняти дитині відповідати на образи, відстоювати свою позицію, з усіма погоджуватися і покірно поступатися іграшками теж не треба.
У три роки дитині хочеться показати свою самостійність, спілкуватися з ровесниками. Допоможіть малюкові навчитися дружити. Нічого страшного, якщо спочатку не усе складатиметься і комусь небагато перепаде, дуже швидко прийде вік, коли діти із задоволенням гратимуть всі разом.
Сюди заходять по таких запитах:

температура у дітей від манту
щеплення в 3 місяці
моя сім'я вірші від дитини
у скільки років можна проколювати вуха дитині
привчаємо дитину до горщика вірші
народні методи лікування нежиті у дітей

Категорії