Основні цілі роботи клубу:

1. Розвиток і збереження культурних традицій - історія роду, сім'ї; фольклорні та сімейні свята, фольклорні ігри; ремесла.
2. Інтеграція - возз'єднання сімей: сімейна творчість, сімейний туризм, сімейні проекти.
3. Ефективна взаємодія між батьками і дітьми на всіх рівнях (в т.ч. емоційному та тілесному) рівнях, вміння разом знаходити вихід зі складних ситуацій: спільні заняття рухомими іграми, фізкультурою і спортом.

Пенсіонерам

Шановні пенсіонери! Приходите до нас в клуб, ми пропонуємо:

* Посильну ефективну гімнастику;

* Заняття малюванням, ліпленням, орігамі і т.д.

* Допомога в освоєнні нової техніки;

* Екскурсії по музеях і по місту;

* Творчі вечори з гітарою, піснями, зустрічі з цікавими людьми;

* Просто людське спілкування в спокійній доброзичливій обстановці.

Часто ми проводимо цикл уроків на підтримка і розвиток пам'яті і уваги. Вони проходять або у вигляді веселих ігор, або тренінгів і тестування. Останнє нам завжди цікаво, адже завжди дуже корисно дізнатися про себе щось нове і по-новому осмислити свою поведінку і вчинки.

У століття сучасної техніки нелегко угнатися за всіма новинками. Був час, коли ми разом навчалися користуватися мобільним телефоном, освоювали комп'ютер, слухові апарати, тепер труднощі користування сучасною технікою ми освоюємо за конкретними заявками членів клубу, якщо треба, запрошуємо грамотного фахівця. В "Розвиток" є все, як у Греції.
Виходить, що клуб живе своїм життям і у нього, як у кожної живої істоти, є свої відкриття, радості, нові горизонти розвитку.

Категорії