Інструкція LEGO 10188 Death Star (Зірка Смерті)

Інструкція LEGO 10188 Death Star (Зірка Смерті)

Розмір: 410х420х90мм

Вік: від 12 років

Кількість деталей: 3803

Артикул: LEGO 10188

Рік випуску: 2008

Оновіть свою колекцію іграшок LEGO Зоряні війни новим функціональним і повним набором пригод конструктора LEGO Зірка Смерті. Цей корабель-базу з однойменного кінофільму Star Wars ви зможете зібрати по інструкції Lego 10188. У моделі багато рухомих частин. На величезних палубах Зірки Смерті є диспетчерська та обертові башточки з турбо-лазерною установкою. Крім того, є високотехнологічний корабель Starfighter, пункт керування променем зорельота, кімната з троном Імператора, блок зберігання космічних кораблів, місце запуску лазерного знаряддя, Імперський конференційний зал, засіб обслуговування дроїдів і сильний Смертельний суперлазер Зірки Death star...

Розширте і без того величезні можливості Зірки смерті у своїх бойових діях, раціонально використовуючи всі її численні функції, опинившись перед небезпекою перед нищівним компактором, і поєдинком з Darth Vader для вирішення подальшої долі галактики!

Інструкція LEGO 10188: size - 82.75 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці LEGO:

1-й спосіб: натиснути на посилання і дочекатися відкриття інструкції або схеми LEGO у вбудованому pdf-редакторі браузера.
2-й спосіб: натиснути на посиланні правою кнопкою миші і з контекстного меню вибрати "Зберегти об'єкт як..." або "Зберегти посилання як..." і завантажити на свій комп'ютер. Для перегляду схем Лего можна використовувати Adobe Acrobat Reader.

Потрібна Інструкція LEGO 10188 Death Star (Зірка Смерті) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція LEGO 10188 Death Star (Зірка Смерті) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція LEGO 10188 Death Star (Зірка Смерті) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція LEGO 10188 Death Star (Зірка Смерті) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція LEGO 10188 Death Star (Зірка Смерті).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція LEGO 10188 Death Star (Зірка Смерті)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція LEGO 10188 Death Star (Зірка Смерті)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція LEGO 10188 Death Star (Зірка Смерті)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Star Wars Exclusive -> Інструкція LEGO 10188 Death Star (Зірка Смерті)

 

 

Категорії