Інструкція LEGO 8054 Універсальний Building Set (Універсальний будівельний набір - 8054)

Інструкція LEGO 8054 Універсальний Building Set (Універсальний будівельний набір - 8054)

Розмір:

Вік:

Кількість деталей: 194

Артикул: LEGO 8054

Рік випуску: 1989

Скориставшись схемами Лего 8054 для цього універсального будівельного набору LEGO 8054, ви зможете зібрати моторизовані моделі вертольота, автомобіля і пересувного підйомного крана.

Інструкція LEGO 8054: size - 4.14 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці LEGO:

клікніть на посилання, у вікні натиснути кнопку "Переглянути" - для перегляду схеми або інструкції LEGO онлайн;
для завантаження схеми або інструкції LEGO на комп'ютер - натиснути кнопку "Скачати".

 

Як відкрити схему або інструкцію по збірці LEGO для пристроїв Apple (iPhone, iPad і iPod touch):

для перегляду *.pdf файлів можна використовувати безкоштовну програму

Потрібна Інструкція LEGO 8054 Універсальний Building Set (Універсальний будівельний набір - 8054) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція LEGO 8054 Універсальний Building Set (Універсальний будівельний набір - 8054) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція LEGO 8054 Універсальний Building Set (Універсальний будівельний набір - 8054) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція LEGO 8054 Універсальний Building Set (Універсальний будівельний набір - 8054) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція LEGO 8054 Універсальний Building Set (Універсальний будівельний набір - 8054).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція LEGO 8054 Універсальний Building Set (Універсальний будівельний набір - 8054)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція LEGO 8054 Універсальний Building Set (Універсальний будівельний набір - 8054)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція LEGO 8054 Універсальний Building Set (Універсальний будівельний набір - 8054)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> LEGO Technic -> Інструкція LEGO 8054 Універсальний Building Set (Універсальний будівельний набір - 8054)

 

 

Категорії