Інструкція LEGO 7075 Captain Redbeard's Pirate Ship (Піратський корабель капітана Рэдберда)

Інструкція LEGO 7075 Captain Redbeard's Pirate Ship (Піратський корабель капітана Рэдберда)

Розмір: 575х385х110

Вік: від 4 років

Кількість деталей: 134

Артикул: LEGO 7075

Рік випуску: 2004

Капітан Рэдберд зі своєю командою піратів піднімає якір, вітрила і відправляється в подорож через сім морів на пошуки скарбів. Але на борт пробирається злий пірат, щоб знайти другу половину карти і викрасти її. Чи вдасться йому це зробити? На піратський корабель, який можна зібрати за цією схемою Лего 7075, може бути поставлений двигун від судна LEGO 4669, що додасть фантастичну функціональність даної моделі.

Інструкція LEGO 7075: size - 3.74 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці LEGO:

1-й спосіб: натиснути на посилання і дочекатися відкриття інструкції або схеми LEGO у вбудованому pdf-редакторі браузера.
2-й спосіб: натиснути на посиланні правою кнопкою миші і з контекстного меню вибрати "Зберегти об'єкт як..." або "Зберегти посилання як..." і завантажити на свій комп'ютер. Для перегляду схем Лего можна використовувати Adobe Acrobat Reader.

Потрібна Інструкція LEGO 7075 Captain Redbeard's Pirate Ship (Піратський корабель капітана Рэдберда) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція LEGO 7075 Captain Redbeard's Pirate Ship (Піратський корабель капітана Рэдберда) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція LEGO 7075 Captain Redbeard's Pirate Ship (Піратський корабель капітана Рэдберда) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція LEGO 7075 Captain Redbeard's Pirate Ship (Піратський корабель капітана Рэдберда) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція LEGO 7075 Captain Redbeard's Pirate Ship (Піратський корабель капітана Рэдберда).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція LEGO 7075 Captain Redbeard's Pirate Ship (Піратський корабель капітана Рэдберда)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція LEGO 7075 Captain Redbeard's Pirate Ship (Піратський корабель капітана Рэдберда)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція LEGO 7075 Captain Redbeard's Pirate Ship (Піратський корабель капітана Рэдберда)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> LEGO Pirates -> Інструкція LEGO 7075 Captain Redbeard's Pirate Ship (Піратський корабель капітана Рэдберда)

 

 

Категорії