Інструкція Brick 621 Express Локомотив (Експрес-локомотив)

Інструкція Brick 621 Express Локомотив (Експрес-локомотив)

Розмір: 320х50х20

Вік: від 6 років

Кількість деталей: 178

Артикул: Brick 621

Схема Brick 621 надана користувачем Vladimir


З даної інструкції Brick 621 ви зможете зібрати модель локомотива експрес-поїзда. Локомотив може бути з'єднаний з вагонами з інших наборів Brick з допомогою магнітного зчеплення. Колісні пари локомотива повертаються, скло кабіни машиніста піднімається, стіни пасажирського салону розсуваються. У набір входять мініфігурка машиніста і пасажира. Рейки та інші елементи залізничного полотна в даний набір не входять.

Інструкція Brick 621: size - 2.14 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці Brick:

клікніть на посилання, у вікні натиснути кнопку "Переглянути" - для перегляду схеми або інструкції Brick онлайн;
для завантаження схеми або інструкції Brick на комп'ютер - натиснути кнопку "Скачати".

 

Як відкрити схему або інструкцію по збірці Brick для пристроїв Apple (iPhone, iPad і iPod touch):

для перегляду *.pdf файлів можна використовувати безкоштовну програму

Потрібна Інструкція Brick 621 Express Локомотив (Експрес-локомотив) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція Brick 621 Express Локомотив (Експрес-локомотив) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція Brick 621 Express Локомотив (Експрес-локомотив) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція Brick 621 Express Локомотив (Експрес-локомотив) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція Brick 621 Express Локомотив (Експрес-локомотив).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція Brick 621 Express Локомотив (Експрес-локомотив)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція Brick 621 Express Локомотив (Експрес-локомотив)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція Brick 621 Express Локомотив (Експрес-локомотив)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Brick Train -> Інструкція Brick 621 Express Локомотив (Експрес-локомотив)

 

 

Категорії