LEGO The Lord of the Rings

LEGO The Lord of the Rings

Платформа: PC, PS3, Xbox 360, Wii, PS Vita

Розробник: TT Games

Видавець: Warner Bros. Interactive Entertainment

Видавець в Росії: 1С-СофтКлаб

Дата релізу: 23 листопада 2012 р.

Це пригодницька аркадна гра за мотивами фентезійних книг Джона Толкієна "Володар Кілець". У ній гравці зможуть спробувати себе в ролі Фродо і разом з його вірними друзями пройти нелегкі випробування, відвідати улюблені відомі за фільмами і книгами локації і знищити Кільце Всевладдя.

Купити LEGO The Lord of the Rings (PC)

Купити LEGO The Lord of the Rings (PS3)

Купити LEGO The Lord of the Rings (PS Vita)

Потрібна LEGO The Lord of the Rings по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете LEGO The Lord of the Rings або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

LEGO The Lord of the Rings завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є LEGO The Lord of the Rings і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде LEGO The Lord of the Rings.

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «LEGO The Lord of the Rings». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете LEGO The Lord of the Rings? Немає проблем, наберіть в пошуку "LEGO The Lord of the Rings" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Огляди ігор LEGO -> LEGO The Lord of the Rings

 

 

Категорії