LEGO Rock Band (Лего Рокгруппа)

LEGO Rock Band (Лего Рокгруппа)

Платформа: PS3, Xbox 360, Wii

Розробник: TT Games, Harmonix Music Systems і MTV Games

Видавець: Warner Bros. Interactive Entertainment

Дата релізу: 03 листопада 2009 р.

Проект Lego Rock Band розрахований на підліткову і сімейну аудиторію і поєднує в собі серію музичних аркад і конструктор LEGO. Тут ви знайдете не тільки велика кількість пісень у виконанні популярних артистів, але й отримаєте можливість самостійно створювати музичні колективи з персонажів в стилі LEGO, забезпечуючи їх різними речами, починаючи з аксесуарів і закінчуючи транспортом, щоб підкреслити індивідуальність персонажів. Цей проект включає в себе велику кількість популярних композицій, таких як So What /Pink, The Final Countdown/Europe, Kung Fu Fighting/Carl Douglas, Song 2/Blur, Boys/Girls від Good Charlotte і багато інші

Потрібна LEGO Rock Band (Лего Рокгруппа) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете LEGO Rock Band (Лего Рокгруппа) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

LEGO Rock Band (Лего Рокгруппа) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є LEGO Rock Band (Лего Рокгруппа) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде LEGO Rock Band (Лего Рокгруппа).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «LEGO Rock Band (Лего Рокгруппа)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете LEGO Rock Band (Лего Рокгруппа)? Немає проблем, наберіть в пошуку "LEGO Rock Band (Лего Рокгруппа)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Огляди ігор LEGO -> LEGO Rock Band (Лего Рокгруппа)

 

 

Категорії