LEGOLAND

LEGOLAND

Платформа: PC

Розробник: Stormfront Studios

Видавець: LEGO Media

Видавець в Росії: Новий Диск

Дата релізу: 18 квітня 2000 р./27 травня 2000 р.

LEGOLAND - новий економічний симулятор із серії розвиваючих ігор LEGO, в якому ви зможете створити ідеальний парк відпочинку і розваг, а потім навчитися правильно керувати ним. Ця гра сприяє розвитку творчого мислення, навичок і розширення кола інтересів. Ви зможете пройти весь нелегкий шлях від проектування і будівництва парку до вирішення логічних, комерційних і управлінських завдань. У світі LEGOLAND живуть чоловічки з наборів «Пригоди», «Дикий Захід» і «Замок», а атракціони – інтерактивні копії з реальних парків LEGOLAND зі всього світу.

Потрібна LEGOLAND по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете LEGOLAND або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

LEGOLAND завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є LEGOLAND і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде LEGOLAND.

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «LEGOLAND». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете LEGOLAND? Немає проблем, наберіть в пошуку "LEGOLAND" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Огляди ігор LEGO -> LEGOLAND

 

 

Категорії