Інструкція LEGO 4481 Hailfire Droid (Зенітна установка сепаратистів)

Інструкція LEGO 4481 Hailfire Droid (Зенітна установка сепаратистів)

Розмір: 382х286х95

Вік: від 10 до 14 років

Кількість деталей: 681

Артикул: LEGO 4481

Рік випуску: 2003

За цією схемою Лего 4481 ви зможете зібрати пересувну установку для ведення шквального вогню. Такі установки використовують армія сепаратистів. На рухомій рамі зенітки розташовані батареї бластерных знарядь, які можуть ефективно обстрілювати зміцнення супротивника і його рухому техніку.

Інструкція LEGO 4481: size - 12.84 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці LEGO:

1-й спосіб: натиснути на посилання і дочекатися відкриття інструкції або схеми LEGO у вбудованому pdf-редакторі браузера.
2-й спосіб: натиснути на посиланні правою кнопкою миші і з контекстного меню вибрати "Зберегти об'єкт як..." або "Зберегти посилання як..." і завантажити на свій комп'ютер. Для перегляду схем Лего можна використовувати Adobe Acrobat Reader.

Потрібна Інструкція LEGO 4481 Hailfire Droid (Зенітна установка сепаратистів) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція LEGO 4481 Hailfire Droid (Зенітна установка сепаратистів) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція LEGO 4481 Hailfire Droid (Зенітна установка сепаратистів) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція LEGO 4481 Hailfire Droid (Зенітна установка сепаратистів) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція LEGO 4481 Hailfire Droid (Зенітна установка сепаратистів).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція LEGO 4481 Hailfire Droid (Зенітна установка сепаратистів)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція LEGO 4481 Hailfire Droid (Зенітна установка сепаратистів)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція LEGO 4481 Hailfire Droid (Зенітна установка сепаратистів)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Star Wars - Technic -> Інструкція LEGO 4481 Hailfire Droid (Зенітна установка сепаратистів)

 

 

Категорії