LEGO Star Wars

LEGO Star Wars

Платформа: PC

Розробник: traveller's Tales

Видавець: Eidos Interactive

Видавець в Росії: Новий Диск

Дата релізу: 06 квітня 2005 р./07 липня 2005 р.

В епічній відеогрі LEGO Star Wars ви зможете взяти участь в пригодах за мотивами трьох перших епізодів кінофільму «Зоряні війни: Прихована загроза», «Атака клонів» і «Помста ситхів». Ви зможете грати як на світлі, так і темні сили, використовуючи фантастичний вибір техніки, включаючи винищувачі, мотоцикли, гоночні скутери і багато іншого. Управляйте предметами і елементами екстер'єру з допомогою Сили і вирішувати хитромудрі головоломки. Знайдіть приховані рівні і секретні машини лицарів-джедаїв. А оригінальні звукові треки з фільму пожвавлять і прикрасять віртуальний світ LEGO.

Потрібна LEGO Star Wars по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете LEGO Star Wars або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

LEGO Star Wars завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є LEGO Star Wars і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде LEGO Star Wars.

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «LEGO Star Wars». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете LEGO Star Wars? Немає проблем, наберіть в пошуку "LEGO Star Wars" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Огляди ігор LEGO -> LEGO Star Wars

 

 

Категорії