Інструкція LEGO 6918 Blacksmith Attack (Напад на Кузню)

Інструкція LEGO 6918 Blacksmith Attack (Напад на Кузню)

Розмір: 190х140х45

Вік: від 5 до 12 років

Кількість деталей: 104

Артикул: LEGO 6918

Рік випуску: 2011

За схемою LEGO 6918 з деталей набору серії Knights Kingdom можна зібрати все необхідне для інсценування нападу на сільську кузню. Злий лицар хоче заволодіти новими обладунками та зброєю. Але сміливий коваль, озброївшись молотком, повинен дати відсіч загарбникові. Кузня обладнана пневматичним молотком і лещатами. У набір входять дві мініфігурка та різноманітні аксесуари.

Схема LEGO 6918

Інструкція LEGO 6918: size - 3.86 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці LEGO:

1-й спосіб: натиснути на посилання і дочекатися відкриття інструкції або схеми LEGO у вбудованому pdf-редакторі браузера.
2-й спосіб: натиснути на посиланні правою кнопкою миші і з контекстного меню вибрати "Зберегти об'єкт як..." або "Зберегти посилання як..." і завантажити на свій комп'ютер. Для перегляду схем Лего можна використовувати Adobe Acrobat Reader.

Потрібна Інструкція LEGO 6918 Blacksmith Attack (Напад на Кузню) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція LEGO 6918 Blacksmith Attack (Напад на Кузню) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція LEGO 6918 Blacksmith Attack (Напад на Кузню) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція LEGO 6918 Blacksmith Attack (Напад на Кузню) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція LEGO 6918 Blacksmith Attack (Напад на Кузню).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція LEGO 6918 Blacksmith Attack (Напад на Кузню)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція LEGO 6918 Blacksmith Attack (Напад на Кузню)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція LEGO 6918 Blacksmith Attack (Напад на Кузню)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Kingdoms -> Інструкція LEGO 6918 Blacksmith Attack (Напад на Кузню)

 

 

Категорії