Тренувальна база астронавтів

Тренувальна база астронавтів

Розмір: 290х280х60

Вік: від 6 років

Артикул: 513

Схема Brick 513 надана користувачем Serov


За цією схемою Брік 513 ви зможете побудувати для астронавтів Тренувальну базу, на якій вони зможуть готуватися до польотів у космос і до інших планет. У набір входять мініфігурка астронавтів, вчених і робітників.

Аналог схеми LEGO 6455

Посилання на скачування з TurboBit size 3,71 Мб
Посилання на скачування з Deposit Files size 3,71 Мб

Потрібна Тренувальна база астронавтів по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Тренувальна база астронавтів або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Тренувальна база астронавтів завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Тренувальна база астронавтів і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Тренувальна база астронавтів.

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Тренувальна база астронавтів». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Тренувальна база астронавтів? Немає проблем, наберіть в пошуку "Тренувальна база астронавтів" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Brick Space -> Тренувальна база астронавтів

 

 

Категорії