Інструкція LEGO 8964 Titanium Command Rig (Титанова командна установка)

Інструкція LEGO 8964 Titanium Command Rig (Титанова командна установка)

Розмір: 330x203x445

Вік: від 8 до 14 років

Кількість деталей: 706

Артикул: LEGO 8964

Рік випуску: 2009

З шаленим гуркотом коліс і з сильним дзвінким звуком бурильної машини, до нас наближається Титанова командна установка, яку можна зібрати за даною схемою Лего 8964. Мобільний штаб гірників-прохідників перетворюється з величезного транспортного засобу спеціального призначення до вертикальної платформи, оснащеної великою кількістю механізмів і приладдя. З таким оснащенням титанова установка просто незамінна в гірничодобувній промисловості. Установка оснащена кліткою і підйомним краном, який можна використовувати як універсальну лабораторію для дослідження підземних монстрів. На титанової встановлення LEGO гірників-прохідників є Титанова бурова установка!

Але єдине, що слід остерігатися Мелтрокса і Глациатора, які так і норовлять напасти на командну установку і зіпсувати всі плани!
У набір входять: 1 червоний кам'яний монстр рок-броск заввишки 64 мм, 1 синій гірський монстр і 3 міні-фігурки Лего: 1 вчений, 2 Шахтаря. Планетарна установка обертається при пересуванні бурової установки. Вона перетворюється у вертикальну платформу для ефективного буріння. Клітина і підйомний кран служать для затримання кам'яних монстрів і лабораторія для того, щоб потім досліджувати їх. Пускова, динамитная установка і лінія доставки необхідні для того, щоб транспортувати клітку з монстром. Бурова титанова установка Команди шахтарів, яка збирається за цієї інструкції LEGO, у вертикальному положенні складає 330 мм у висоту, має ширину 203 мм, а довжину 445 мм!

Інструкція LEGO 8964 частина 1: size - 10.42 Mb
Інструкція LEGO 8964 частина 2: size - 12.47 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці LEGO:

1-й спосіб: натиснути на посилання і дочекатися відкриття інструкції або схеми LEGO у вбудованому pdf-редакторі браузера.
2-й спосіб: натиснути на посиланні правою кнопкою миші і з контекстного меню вибрати "Зберегти об'єкт як..." або "Зберегти посилання як..." і завантажити на свій комп'ютер. Для перегляду схем Лего можна використовувати Adobe Acrobat Reader.

Потрібна Інструкція LEGO 8964 Titanium Command Rig (Титанова командна установка) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція LEGO 8964 Titanium Command Rig (Титанова командна установка) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція LEGO 8964 Titanium Command Rig (Титанова командна установка) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція LEGO 8964 Titanium Command Rig (Титанова командна установка) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція LEGO 8964 Titanium Command Rig (Титанова командна установка).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція LEGO 8964 Titanium Command Rig (Титанова командна установка)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція LEGO 8964 Titanium Command Rig (Титанова командна установка)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція LEGO 8964 Titanium Command Rig (Титанова командна установка)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> LEGO Power Miners -> Інструкція LEGO 8964 Titanium Command Rig (Титанова командна установка)

 

 

Категорії