Інструкція LEGO 75084 Wookiee Gunship (Бойовий корабель Вуки)

Інструкція LEGO 75084 Wookiee Gunship (Бойовий корабель Вуки)

Розмір: 475x280x60

Вік: від 8 до 14 років

Кількість деталей: 570

Артикул: LEGO 75084

Рік випуску: 2015

Захисти Вулфварро і його одного джедая, Кэнана Джаруса з потужним штурмовим кораблем вуки з серії LEGO® Star Wars. Як показано в мульти пликационном серіалі «Зоряні Війни: Повстанці», ця дивовижний бойовий корабель добре озброєний, щоб битися з будь-якими загарбниками. У нього є рухомі знаряддя спереду і підйомне знаряддя зверху. Якщо обстановка розжарюється, розверни крила в атакуючий режим і використовуй небачені раніше швидкісні гармати! Коли закінчуються патрони, відкрий бічні люки для доступу до запасного боєкомплекту, а потім опусти задні двері і десантируй мобільну вогневу точку. В набір входять 4 мініфігурка з різноманітною зброєю: Вулфварро, Кэнан Джарус і 2 Вуки.

Інструкція LEGO 75084 частина 1: size - 9.10 Mb
Інструкція LEGO 75084 частина 2: size - 13.69 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці LEGO:

1-й спосіб: натиснути на посилання і дочекатися відкриття інструкції або схеми LEGO у вбудованому pdf-редакторі браузера.
2-й спосіб: натиснути на посиланні правою кнопкою миші і з контекстного меню вибрати "Зберегти об'єкт як..." або "Зберегти посилання як..." і завантажити на свій комп'ютер. Для перегляду схем Лего можна використовувати Adobe Acrobat Reader.

 

Як відкрити схему або інструкцію по збірці LEGO для пристроїв Apple (iPhone, iPad і iPod touch):

для перегляду *.pdf файлів можна використовувати безкоштовну програму

Потрібна Інструкція LEGO 75084 Wookiee Gunship (Бойовий корабель Вуки) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція LEGO 75084 Wookiee Gunship (Бойовий корабель Вуки) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція LEGO 75084 Wookiee Gunship (Бойовий корабель Вуки) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція LEGO 75084 Wookiee Gunship (Бойовий корабель Вуки) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція LEGO 75084 Wookiee Gunship (Бойовий корабель Вуки).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція LEGO 75084 Wookiee Gunship (Бойовий корабель Вуки)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція LEGO 75084 Wookiee Gunship (Бойовий корабель Вуки)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція LEGO 75084 Wookiee Gunship (Бойовий корабель Вуки)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Rebels -> Інструкція LEGO 75084 Wookiee Gunship (Бойовий корабель Вуки)

 

 

Категорії