Інструкція LEGO 8960 Thunder Driller (Бурильник Грім)

Інструкція LEGO 8960 Thunder Driller (Бурильник Грім)

Розмір: 382x262x94

Вік: від 7 до 14 років

Кількість деталей: 235

Артикул: LEGO 8960

Рік випуску: 2009

Бурильник Грім, який можна зібрати за допомогою даної інструкції по збірці LEGO 8960, - це найважливіший механізм гірників-прохідників. Потужний двигун бурильника приводить в рух масивні шиповані колеса і здвоєний бур, який дозволяє проробляти величезні й довгі тунелі в найміцнішою гірській породі.

Поки двигун Бурильника Грім працює, він може цілими тижнями бурити тунелі, не припиняючи своєї роботи! Два потужні прожектори не дадуть гірникам заблукати. Ця неймовірна машина може безупинно працювати тижнями. Без такої універсальної і надійної техніки вони б просто не змогли дістатися до підземних печер і не змогли повернутися з завдання. Тому наш загін відмінно розуміє, наскільки важливо утримувати цей транспорт справним, і готовим до роботи у будь-який час. У комплекті є також такий персонаж, як Фирокс. Підступний і цікавий по своїй натурі, він всіх обманює, постійно краде інструменти та запаси Гірників-прохідників, псує їх механізми. Фирокс - найшвидший серед всіх чудовиськ, його майже неможливо зловити.

Інструкція LEGO 8960: size - 8.87 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці LEGO:

1-й спосіб: натиснути на посилання і дочекатися відкриття інструкції або схеми LEGO у вбудованому pdf-редакторі браузера.
2-й спосіб: натиснути на посиланні правою кнопкою миші і з контекстного меню вибрати "Зберегти об'єкт як..." або "Зберегти посилання як..." і завантажити на свій комп'ютер. Для перегляду схем Лего можна використовувати Adobe Acrobat Reader.

Потрібна Інструкція LEGO 8960 Thunder Driller (Бурильник Грім) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція LEGO 8960 Thunder Driller (Бурильник Грім) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція LEGO 8960 Thunder Driller (Бурильник Грім) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція LEGO 8960 Thunder Driller (Бурильник Грім) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція LEGO 8960 Thunder Driller (Бурильник Грім).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція LEGO 8960 Thunder Driller (Бурильник Грім)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція LEGO 8960 Thunder Driller (Бурильник Грім)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція LEGO 8960 Thunder Driller (Бурильник Грім)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> LEGO Power Miners -> Інструкція LEGO 8960 Thunder Driller (Бурильник Грім)

 

 

Категорії