Інструкція LEGO 3179 Lighting Repair (Машина аварійної допомоги)

Інструкція LEGO 3179 Lighting Repair (Машина аварійної допомоги)

Розмір: 260х140х60

Вік: від 5 до 12 років

Кількість деталей: 118

Артикул: LEGO 3179

Рік випуску: 2010

Фотоогляд конструктора LEGO 3179 від Serov

Ваш LEGO City вже не може обійтися без Машини аварійної служби, яку можна зібрати за цієї інструкції Lego 3179. Машина обладнана підйомником, який доставить майстра до місця обриву проводів для усунення несправності і налагодження електропостачання міста. Комплект включає минифигурку майстра-водія та аксесуари (ліхтарний стовп, сміттєвий бак).

Інструкція LEGO 3179: size - 2.93 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці LEGO:

1-й спосіб: натиснути на посилання і дочекатися відкриття інструкції або схеми LEGO у вбудованому pdf-редакторі браузера.
2-й спосіб: натиснути на посиланні правою кнопкою миші і з контекстного меню вибрати "Зберегти об'єкт як..." або "Зберегти посилання як..." і завантажити на свій комп'ютер. Для перегляду схем Лего можна використовувати Adobe Acrobat Reader.

Потрібна Інструкція LEGO 3179 Lighting Repair (Машина аварійної допомоги) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція LEGO 3179 Lighting Repair (Машина аварійної допомоги) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція LEGO 3179 Lighting Repair (Машина аварійної допомоги) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція LEGO 3179 Lighting Repair (Машина аварійної допомоги) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція LEGO 3179 Lighting Repair (Машина аварійної допомоги).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція LEGO 3179 Lighting Repair (Машина аварійної допомоги)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція LEGO 3179 Lighting Repair (Машина аварійної допомоги)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція LEGO 3179 Lighting Repair (Машина аварійної допомоги)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Transport -> Інструкція LEGO 3179 Lighting Repair (Машина аварійної допомоги)

 

 

Категорії