Інструкція LEGO 7894 Airport 2006 (Аеропорт)

Інструкція LEGO 7894 Airport 2006 (Аеропорт)

Розмір: 647х428х97

Вік: від 5 до 12 років

Кількість деталей: 700

Артикул: LEGO 7894

Рік випуску: 2006

Побудуйте сучасний багатофункціональний аеропорт із серії LEGO City і організуйте відправку рейсів точно за розкладом. На вході в будівлю аеровокзалу вас чекає обертові двері - точнісінько, як у справжньому аеропорту, а всередині нього є і стрічка для подачі багажу, і коридор з трапом, і диспетчерська вишка, і пункт отримання багажу, і оглядовий майданчик, і пункт контролю безпеки! А також у цьому наборі ви знайдете літак, машину для перевезення багажу і 5 мініфігурок. Послідовність складання всього необхідного для Аеропорту ви дізнаєтеся з інструкції Lego 7894.

Інструкція LEGO 7894: size - 8.19 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці LEGO:

1-й спосіб: натиснути на посилання і дочекатися відкриття інструкції або схеми LEGO у вбудованому pdf-редакторі браузера.
2-й спосіб: натиснути на посиланні правою кнопкою миші і з контекстного меню вибрати "Зберегти об'єкт як..." або "Зберегти посилання як..." і завантажити на свій комп'ютер. Для перегляду схем Лего можна використовувати Adobe Acrobat Reader.

Потрібна Інструкція LEGO 7894 Airport 2006 (Аеропорт) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція LEGO 7894 Airport 2006 (Аеропорт) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція LEGO 7894 Airport 2006 (Аеропорт) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція LEGO 7894 Airport 2006 (Аеропорт) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція LEGO 7894 Airport 2006 (Аеропорт).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція LEGO 7894 Airport 2006 (Аеропорт)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція LEGO 7894 Airport 2006 (Аеропорт)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція LEGO 7894 Airport 2006 (Аеропорт)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Airport -> Інструкція LEGO 7894 Airport 2006 (Аеропорт)

 

 

Категорії