LEGO Creator: Knight's Kingdom

LEGO Creator: Knight's Kingdom

Платформа: PC

Розробник: Superscape

Видавець: LEGO Media

Видавець в Росії: Новий Диск

Дата релізу: 08 жовтня 2000 р./08 травня 2001 р.

Створіть і досліджувати свій світ LEGO разом з новою комп'ютерною грою LEGO Creator: Knight's Kingdom. Тут вас чекає фантастичний світ середньовіччя: прийміть участь у випробуваннях, щоб отримати титул лицаря, побудуйте замок, зберіть відважних лицарів і отримаєте перемогу над військом зловісного Седріка, який тільки й мріє про те, щоб захопити владу в свої руки і зайняти трон короля Лео. В Майстерні ви дізнаєтеся багато цікавого про замки і зможете самі створювати середньовічне пишність: будь-які будівлі, транспортні засоби пересування, потужні знаряддя і катапульти. Світ, побудований з реальних деталей конструктора LEGO, можна оживити, наповнивши його різними звуками і рухом.

Потрібна LEGO Creator: Knight's Kingdom по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете LEGO Creator: Knight's Kingdom або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

LEGO Creator: Knight's Kingdom завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є LEGO Creator: Knight's Kingdom і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде LEGO Creator: Knight's Kingdom.

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «LEGO Creator: Knight's Kingdom». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете LEGO Creator: Knight's Kingdom? Немає проблем, наберіть в пошуку "LEGO Creator: Knight's Kingdom" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Огляди ігор LEGO -> LEGO Creator: Knight's Kingdom

 

 

Категорії