LEGO Indiana Jones: The Original Adventures (Індіана Джонс: пригоди)

LEGO Indiana Jones: The Original Adventures (Індіана Джонс: пригоди)

Платформа: PC, PSP, PS2, PS3, Xbox 360, Wii

Розробник: TT Games

Видавець: LucasArts Entertainment

Дата релізу: 03 червня 2008 р.

Ця гра про захоплюючі пригоди археолога Індіани Джонса, який постійно потрапляє в якісь халепи. Знаменита кінотрилогія перенеслася в дивовижний світ кубиків LEGO разом з грою Indiana Jones: The Original Adventures. Разом з Інді ви вирушите в захоплюючу подорож по загадковим і небезпечним куточках нашої планети, побуваєте в джунглях Південної Америки і високих горах Індії. На вашому шляху будуть попадатися недоброзичливці, але ви зможете здолати їх, використовуючи знаменитий батіг і кмітливість. А велика кількість головоломок і море гумору стануть прекрасним доповненням до подорожі у всесвіті LEGO.

Купити Lego Indiana Jones: The Original Adventures (PS3)

Потрібна LEGO Indiana Jones: The Original Adventures (Індіана Джонс: пригоди) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете LEGO Indiana Jones: The Original Adventures (Індіана Джонс: пригоди) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

LEGO Indiana Jones: The Original Adventures (Індіана Джонс: пригоди) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є LEGO Indiana Jones: The Original Adventures (Індіана Джонс: пригоди) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде LEGO Indiana Jones: The Original Adventures (Індіана Джонс: пригоди).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «LEGO Indiana Jones: The Original Adventures (Індіана Джонс: пригоди)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете LEGO Indiana Jones: The Original Adventures (Індіана Джонс: пригоди)? Немає проблем, наберіть в пошуку "LEGO Indiana Jones: The Original Adventures (Індіана Джонс: пригоди)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Огляди ігор LEGO -> LEGO Indiana Jones: The Original Adventures (Індіана Джонс: пригоди)

 

 

Категорії