Інструкція LEGO 70403 Dragon Mountain (Драконова гора)

Інструкція LEGO 70403 Dragon Mountain (Драконова гора)

Розмір: 380х260х70

Вік: від 6 до 12 років

Кількість деталей: 376

Артикул: LEGO 70403

Рік випуску: 2013

За схемою LEGO 70403 можна зібрати Драконячу гору, в якій нудиться викрадена принцеса з королівства Лева. Замок складається з двох частин, які з'єднує арочний міст. Праву частину замку прикрашає вежа, в якій за міцними гратами і знаходиться прекрасна дівчина. Набір Лего 70403 включає дракона, довжина якого становить 33 см, п'ять мініфігурок, а також велика кількість зброї і різноманітних аксесуарів.

Інструкція LEGO 70403: size - 89.83 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці LEGO:

1-й спосіб: натиснути на посилання і дочекатися відкриття інструкції або схеми LEGO у вбудованому pdf-редакторі браузера.
2-й спосіб: натиснути на посиланні правою кнопкою миші і з контекстного меню вибрати "Зберегти об'єкт як..." або "Зберегти посилання як..." і завантажити на свій комп'ютер. Для перегляду схем Лего можна використовувати Adobe Acrobat Reader.

Злий дракон викрав принцесу з королівства Лева і заточив її в темниці свого замку. На першому поверсі лігва дракона розташовуються два приміщення. Зліва – невелика таємна кімната чарівника. Щоб потрапити до неї потрібно подолати перешкоди у вигляді міцної павутини. Всередині стоїть невеликий стіл і судини з зіллям, а на стінах закріплені ключі від інших кімнат замку. Через велике вікно чарівник стежить за скарбами, захованими в скрині. Піднявшись на дах, можна пройти по мосту через арку. Тут встановлено метальне знаряддя і боєприпаси для відбиття атаки ворогів. Права частина замку складається з двох рівнів. На нижньому поверсі є невелика кімната для воїна, в якій видно стіл і кубок з водою. Стіни освітлені смолоскипами. На другий поверх можна піднятися тільки по чарівній гвинтових сходах. Під дією заклинання чарівника вона складається і розгортається подібно віялу. У вежі замку за міцними гратами нудитися прекрасна принцеса, яку обов'язково звільнять хоробрі королівські лицарі.

Потрібна Інструкція LEGO 70403 Dragon Mountain (Драконова гора) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція LEGO 70403 Dragon Mountain (Драконова гора) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція LEGO 70403 Dragon Mountain (Драконова гора) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція LEGO 70403 Dragon Mountain (Драконова гора) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція LEGO 70403 Dragon Mountain (Драконова гора).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція LEGO 70403 Dragon Mountain (Драконова гора)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція LEGO 70403 Dragon Mountain (Драконова гора)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція LEGO 70403 Dragon Mountain (Драконова гора)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> LEGO Castle -> Інструкція LEGO 70403 Dragon Mountain (Драконова гора)

 

 

Категорії