Поліцейський автомобіль з радаром

Поліцейський автомобіль з радаром

Розмір: 145х100х45

Вік: від 6 років

Артикул: 125

Схема Brick 125 надана користувачем Lego

Фотоогляд конструктор Brick 125 від Gold Dragon

Фотоогляд конструктор Brick 125 від maxxout

За цією схемою Brick 125 із серії Police можна зібрати поліцейський автомобіль з відкриваються дверима і радаром або стаціонарний пост поліції. В набір входить минифигурка поліцейського.

 

Посилання на скачування з TurboBit size 1,52 Mb
Посилання на скачування з Deposit Files size 1,52 Mb

Потрібна Поліцейський автомобіль з радаром по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Поліцейський автомобіль з радаром або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Поліцейський автомобіль з радаром завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Поліцейський автомобіль з радаром і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Поліцейський автомобіль з радаром.

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Поліцейський автомобіль з радаром». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Поліцейський автомобіль з радаром? Немає проблем, наберіть в пошуку "Поліцейський автомобіль з радаром" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Brick Police -> Поліцейський автомобіль з радаром

 

 

Категорії