Поліцейський ділянку

Поліцейський ділянку

Розмір: 290х190х60

Вік: від 6 років

Артикул: 105

Схема Brick 105 надана користувачем neohunter.

Фотоогляд конструктор Brick 105 від Gold Dragon

По даній інструкції до конструктора Brick 105 із серії Police ви зможете зібрати двоповерхову будівлю поліцейської дільниці, патрульний автомбиль і майданчик для нього, в'їзд на яку регулюється опускающимся і поднимающимя шлагбаумом. В набір входить три мініфігурка поліцейських.

 

Посилання на скачування c TurboBit size 2,52 Mb
Посилання на скачування з Deposit Files size 2,52 Mb

Потрібна Поліцейський ділянку по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Поліцейський ділянку або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Поліцейський ділянку завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Поліцейський ділянку і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Поліцейський ділянку.

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Поліцейський ділянку». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Поліцейський ділянку? Немає проблем, наберіть в пошуку "Поліцейський ділянку" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Brick Police -> Поліцейський ділянку

 

 

Категорії