Інструкція LEGO 8957 Mine Mech (Механічний шахтар)

Інструкція LEGO 8957 Mine Mech (Механічний шахтар)

Розмір: 141x191x61

Вік: від 7 до 12 років

Кількість деталей: 67

Артикул: LEGO 8957

Рік випуску: 2009

Механічний шахтар, який нескладно зібрати, скориставшись даною схемою Лего 8957, - це незвичайний експериментальний крокуючий механізм з барабанною установкою для плазмового різання і потужним захоплюючим пристроєм клешневого типу. Цей механізм, керований гірниками-прохідниками, призначений для виконання різних підземних робіт.

Механічний шахтар є незвичайним експериментальним крокуючим роботом з єдиною в своєму роді силовою системою, яка просто необхідна для виконання підземних робіт. Його барабанна установка для плазмового різання в одну мить плавить і розрізає на частини навіть саму міцну гірську породу, а його виключно потужне захоплювальний пристрій клешневого типу може утримувати або руйнувати об'єкти з практично будь-якого природного матеріалу. У Механічного шахтаря є один невеликий недолік – він не може ні хвилини залишатися безшумним. Механічний шахтар постійно цокотить, тріщить, гримить і видає різні звуки. Він дуже необхідний при проведенні гірничих робіт, ніхто не може без нього обійтися. У наборі LEGO 8957 є такий персонаж, як Болдеракс. Це сильний, неквапливий і мовчазний, як купа каміння, персонаж, буде битися з Бурильником Громом тільки заради того, щоб погратися з ним! Іноді він так захоплюється крахом механізмів гірників-прохідників, що забуває захопити магічний кристал, за яким він з'явився!

Інструкція LEGO 8957: size - 2.18 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці LEGO:

1-й спосіб: натиснути на посилання і дочекатися відкриття інструкції або схеми LEGO у вбудованому pdf-редакторі браузера.
2-й спосіб: натиснути на посиланні правою кнопкою миші і з контекстного меню вибрати "Зберегти об'єкт як..." або "Зберегти посилання як..." і завантажити на свій комп'ютер. Для перегляду схем Лего можна використовувати Adobe Acrobat Reader.

Потрібна Інструкція LEGO 8957 Mine Mech (Механічний шахтар) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція LEGO 8957 Mine Mech (Механічний шахтар) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція LEGO 8957 Mine Mech (Механічний шахтар) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція LEGO 8957 Mine Mech (Механічний шахтар) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція LEGO 8957 Mine Mech (Механічний шахтар).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція LEGO 8957 Mine Mech (Механічний шахтар)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція LEGO 8957 Mine Mech (Механічний шахтар)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція LEGO 8957 Mine Mech (Механічний шахтар)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> LEGO Power Miners -> Інструкція LEGO 8957 Mine Mech (Механічний шахтар)

 

 

Категорії