Інструкція LEGO 8963 Rock Wrecker (Каменедробарка)

Інструкція LEGO 8963 Rock Wrecker (Каменедробарка)

Розмір: 178x102x102

Вік: від 7 до 14 років

Кількість деталей: 225

Артикул: LEGO 8963

Рік випуску: 2009

Хто ж буде першим і заволодіє нової багатофункціональної Камнедробилкой, яку можна зібрати з даної інструкції LEGO 8963? Підземні чудовиська або ж гірники-прохідники? Це вирішувати тільки тобі! Але май на увазі, що Каменедробарка прорубає будь-яку перешкоду на своєму шляху. Вона оснащена спеціальними пристосуваннями для того, що б розставляти пастки. У транспортного засобу по справжньому обертаються дві циркулярні пилки.

Підготуйтеся до руйнування кам'яних порід! Каменедробарка Lego Power Miners має різні зубчасті обертові леза для того, щоб прорубати будь-яка перешкода встають на його шляху. Гірська каменедробарка LEGO 8963 ніколи не стикалася з гігантським жовтим монстром рок-кидка! Шахтарі-дослідники підземелля можуть захопити його, завдяки своїй робочої пускової установки, перш ніж він скористається своєю рукою. Ножі обертаються, коли транспортний засіб котиться! В набір входить 1 жовтий монстр рок-кидка і 1 минифигурка вченого LEGO! Додаткові аксесуари включають в себе кирку, совок і 3 жовтих кристала.Величезне заднє колесо Каменедробарки допомагає допомагає їй стійко рухатися в заданому напрямку. Конструктор включає також влучну стріляє установку з мережею і пусковою установкою динаміту. Кабіна водія у цієї моделі відкриваються, щоб показати внутрішні механізми управління, там є навіть кавоварка для шахтарів.Каменедробарка в зібраному вигляді має довжину 17.8 см, ширину 10.2 см і висоту 10.2 див. Хто ж першим заволодіє нової багатофункціональної Камнедробилкой? Підземні чудовиська або ж гірники-прохідники? Це вирішувати тільки вам! Каменедробарка прорубає будь-яка перешкода на своєму шляху, до того ж вона оснащена спеціальними пристосуваннями для того, що б ставити пастки.

Інструкція LEGO 8963: size - 7.85 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці LEGO:

1-й спосіб: натиснути на посилання і дочекатися відкриття інструкції або схеми LEGO у вбудованому pdf-редакторі браузера.
2-й спосіб: натиснути на посиланні правою кнопкою миші і з контекстного меню вибрати "Зберегти об'єкт як..." або "Зберегти посилання як..." і завантажити на свій комп'ютер. Для перегляду схем Лего можна використовувати Adobe Acrobat Reader.

Потрібна Інструкція LEGO 8963 Rock Wrecker (Каменедробарка) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція LEGO 8963 Rock Wrecker (Каменедробарка) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція LEGO 8963 Rock Wrecker (Каменедробарка) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція LEGO 8963 Rock Wrecker (Каменедробарка) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція LEGO 8963 Rock Wrecker (Каменедробарка).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція LEGO 8963 Rock Wrecker (Каменедробарка)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція LEGO 8963 Rock Wrecker (Каменедробарка)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція LEGO 8963 Rock Wrecker (Каменедробарка)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> LEGO Power Miners -> Інструкція LEGO 8963 Rock Wrecker (Каменедробарка)

 

 

Категорії