LEGO Batman: The Videogame

LEGO Batman: The Videogame

Платформа: PC, PSP, PS2, PS3, Xbox 360

Розробник: TT Games

Видавець: : Warner Bros. Interactive Entertainment

Видавець в Росії: Новий Диск

Дата релізу: 24 вересня 2008 р./13 листопада 2008 р.

Спробуй себе в ролі супергероя Бетмена і кинь виклик світу Готема. Тобі належить запобігти злочину, на які готові піти зловісні терористи Риддлер і Плющ. У своєму прагненні до багатства і влади вони руйнують все, що зустрічається на їхньому шляху. А тобі на допомогу прийдуть різноманітні гаджети, пристосування, ексклюзивний бетмобіль і навіть бэмолет. Ти, як справжній супергерой, в цій нелегкій боротьбі зі смертоносною парочкою зможеш використовувати суперзброю, суперкостюмы і суперздатності. А якщо тобі набридне бути гарненьких, спробуй себе в ролі представників темних сил Риддлера і Плюща і зруйнуй LEGO Готем до заснування!

Купити LEGO Batman. The videogame (PC)

Потрібна LEGO Batman: The Videogame по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете LEGO Batman: The Videogame або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

LEGO Batman: The Videogame завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є LEGO Batman: The Videogame і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде LEGO Batman: The Videogame.

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «LEGO Batman: The Videogame». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете LEGO Batman: The Videogame? Немає проблем, наберіть в пошуку "LEGO Batman: The Videogame" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Огляди ігор LEGO -> LEGO Batman: The Videogame

 

 

Категорії