Інструкція LEGO 4731 Dobby's Release (Звільнення Доббі)

Інструкція LEGO 4731 Dobby's Release (Звільнення Доббі)

Розмір: 144х143х46

Вік: від 6 до 10 років

Кількість деталей: 70

Артикул: LEGO 4731

Рік випуску: 2001

Зібравши по інструкції LEGO 4731 все необхідне, ви зможете відтворити улюблені сцени з фільму про юного чарівника Гаррі Поттера і його друзів. З цим набором Лего ви згадайте історію, коли домашній ельф Доббі потрапляє в біду, і тільки нашому герою під силу звільнити цього дивака. Допоможіть Гаррі Поттеру перемогти злих магів і врятувати Доббі. В набір входить 3 мініфігурка.

Інструкція LEGO 4731: size - 1.58 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці LEGO:

1-й спосіб: натиснути на посилання і дочекатися відкриття інструкції або схеми LEGO у вбудованому pdf-редакторі браузера.
2-й спосіб: натиснути на посиланні правою кнопкою миші і з контекстного меню вибрати "Зберегти об'єкт як..." або "Зберегти посилання як..." і завантажити на свій комп'ютер. Для перегляду схем Лего можна використовувати Adobe Acrobat Reader.

Потрібна Інструкція LEGO 4731 Dobby's Release (Звільнення Доббі) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція LEGO 4731 Dobby's Release (Звільнення Доббі) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція LEGO 4731 Dobby's Release (Звільнення Доббі) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція LEGO 4731 Dobby's Release (Звільнення Доббі) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція LEGO 4731 Dobby's Release (Звільнення Доббі).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція LEGO 4731 Dobby's Release (Звільнення Доббі)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція LEGO 4731 Dobby's Release (Звільнення Доббі)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція LEGO 4731 Dobby's Release (Звільнення Доббі)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Chamber of Secrets -> Інструкція LEGO 4731 Dobby's Release (Звільнення Доббі)

 

 

Категорії