LEGO My Style Preschool / Лего Мій світ: Скоро в школу

LEGO My Style Preschool / Лего Мій світ: Скоро в школу

Платформа: PC

Розробник: Stormfront Studios

Видавець: LEGO Media

Видавець в Росії: Новий Диск

Дата релізу: 2000 р./22 квітня 2002 р.

Нова комп'ютерна гра LEGO Мій Світ: Скоро в школу призначена майбутнім першокласникам. Вона допоможе дитині освоїти основи рахунку, впізнавання звуків, використання понять «більше», «менше» і побувати в різних навчальних зонах: «Математичний магазин іграшок», «Філологічний Дикий Захід», «Доісторична печера живопису» та «Музичний замок з привидами», а супроводжувати його герої конструкторів серії LEGO DUPLO. У доступній формі малюк познайомиться з літерами латинського алфавіту, звуками, словами; навчиться зорового розпізнавання чисел, кольорів і геометричних форм; освоїть рахунок, зіставляючи цифри з кількістю предметів; вивчить поняття ритму, висоти звуку і нотні послідовності; пробує створювати нові кольори за допомогою змішування; спробує вирішувати ситуаційні задачі і розвине логічне мислення.

Потрібна LEGO My Style Preschool / Лего Мій світ: Скоро в школу по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете LEGO My Style Preschool / Лего Мій світ: Скоро в школу або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

LEGO My Style Preschool / Лего Мій світ: Скоро в школу завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є LEGO My Style Preschool / Лего Мій світ: Скоро в школу і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде LEGO My Style Preschool / Лего Мій світ: Скоро в школу.

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «LEGO My Style Preschool / Лего Мій світ: Скоро в школу». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете LEGO My Style Preschool / Лего Мій світ: Скоро в школу? Немає проблем, наберіть в пошуку "LEGO My Style Preschool / Лего Мій світ: Скоро в школу" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Огляди ігор LEGO -> LEGO My Style Preschool / Лего Мій світ: Скоро в школу

 

 

Категорії