Король морів

Король морів

Розмір: 410х320х70

Вік: від 9 років

Артикул: 311

Схема Brick 311 надана користувачем LegoMind

Фотоогляд конструктор Brick 311 від LegoMind

Піратів знову чекають нові пригоди, на які вони зможуть відправитися на новому великому кораблі "Король морів", який можна зібрати за схемою Brick 311. У набір входять сім мініфігурок піратів і безліч аксесуарів: човен, скриня зі скарбами, папуга та інші. Модель корабля реалістична: вітрила виготовлені з тканини, двері кают і відкриваються ілюмінатори.

Фотоогляд набору Король моря (King of the seas) Brick 311

Посилання на скачування з TurboBit size 14,56 Mb
Посилання на скачування з Deposit Files size 14,56 Mb

Потрібна Король морів по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Король морів або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Король морів завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Король морів і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Король морів.

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Король морів». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Король морів? Немає проблем, наберіть в пошуку "Король морів" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Brick Pirates -> Король морів

 

 

Категорії