Інструкція LEGO 75103 First Order Transporter (Транспорт Першого Порядку)

Інструкція LEGO 75103 First Order Transporter (Транспорт Першого Порядку)

Розмір: 540x282x59

Вік: від 9 до 14 років

Кількість деталей: 792

Артикул: LEGO 75103

Рік випуску: 2015

Опускай трап, завантажуй піхотинців і приготуйся закинути їх у бій! Оснащений важким озброєнням Транспортний корабель Першого Ордена відрізняється безліччю крутих деталей: здвоєними пружинними гарматами, встановленим у верхній частині, подвійний стріляє гармата, люком, в якому можна розмістити минифигурку, кабіною пілотів з відкидним люком і можливістю розмістити 4 мініфігурка у вантажному відсіку, великими двигунами в задній частині і захованими прозорими колесами, що створює відчуття, що транспорт ширяє над землею. Верхня частина знімається, щоб можна було легко дістатися до внутрішніх елементів. Приготуйся відтворити найбільш масштабні батальні сцени з фільму Зоряні Війни: Пробудження Сили! У набір входять 7 мініфігурок з різною зброєю і аксесуарами: 2 солдата Опору, 2 Піхотинця Першого Ордену, 2 штурмовики Першого Ордена і капітан Фазма.

Інструкція LEGO 75103: size - 20.76 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці LEGO:

1-й спосіб: натиснути на посилання і дочекатися відкриття інструкції або схеми LEGO у вбудованому pdf-редакторі браузера.
2-й спосіб: натиснути на посиланні правою кнопкою миші і з контекстного меню вибрати "Зберегти об'єкт як..." або "Зберегти посилання як..." і завантажити на свій комп'ютер. Для перегляду схем Лего можна використовувати Adobe Acrobat Reader.

 

Як відкрити схему або інструкцію по збірці LEGO для пристроїв Apple (iPhone, iPad і iPod touch):

для перегляду *.pdf файлів можна використовувати безкоштовну програму

Потрібна Інструкція LEGO 75103 First Order Transporter (Транспорт Першого Порядку) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція LEGO 75103 First Order Transporter (Транспорт Першого Порядку) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція LEGO 75103 First Order Transporter (Транспорт Першого Порядку) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція LEGO 75103 First Order Transporter (Транспорт Першого Порядку) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція LEGO 75103 First Order Transporter (Транспорт Першого Порядку).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція LEGO 75103 First Order Transporter (Транспорт Першого Порядку)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція LEGO 75103 First Order Transporter (Транспорт Першого Порядку)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція LEGO 75103 First Order Transporter (Транспорт Першого Порядку)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Episode VII -> Інструкція LEGO 75103 First Order Transporter (Транспорт Першого Порядку)

 

 

Категорії