Інструкція LEGO 8085 Freeco Speeder (Спідер Фрико)

Інструкція LEGO 8085 Freeco Speeder (Спідер Фрико)

Розмір: 280х260х65

Вік: від 7 до 12 років

Кількість деталей: 177

Артикул: LEGO 8085

Рік випуску: 2010

Спідер Фрико - потужний, але в той же час маневрений реактивний буєри для битв на крижаній поверхні. Його ви зможете зібрати за цією схемою LEGO 8085. Анакін Скайуокер, керуючи цим невеликим спидером, здатний дуже швидко пересуватися по просторах Орто Плутониа. Набір включає дві мініфігурка.

Інструкція LEGO 8085: size - 4.83 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці LEGO:

1-й спосіб: натиснути на посилання і дочекатися відкриття інструкції або схеми LEGO у вбудованому pdf-редакторі браузера.
2-й спосіб: натиснути на посиланні правою кнопкою миші і з контекстного меню вибрати "Зберегти об'єкт як..." або "Зберегти посилання як..." і завантажити на свій комп'ютер. Для перегляду схем Лего можна використовувати Adobe Acrobat Reader.

Потрібна Інструкція LEGO 8085 Freeco Speeder (Спідер Фрико) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція LEGO 8085 Freeco Speeder (Спідер Фрико) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція LEGO 8085 Freeco Speeder (Спідер Фрико) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція LEGO 8085 Freeco Speeder (Спідер Фрико) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція LEGO 8085 Freeco Speeder (Спідер Фрико).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція LEGO 8085 Freeco Speeder (Спідер Фрико)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція LEGO 8085 Freeco Speeder (Спідер Фрико)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція LEGO 8085 Freeco Speeder (Спідер Фрико)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> The Clone Wars -> Інструкція LEGO 8085 Freeco Speeder (Спідер Фрико)

 

 

Категорії