LEGO Star Wars II: The Original Trilogy

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy

Платформа: PC, PSP, PS2, Xbox

Розробник: traveller's Tales

Видавець: LucasArts Entertainment

Видавець в Росії:

Дата релізу: 12 вересня 2006 р./13 жовтня 2006 р.

У LEGO Star Wars II: The Original Trilogy ви зможете ще раз пережити події легендарної кіносаги «Зоряні Війни». Улюблені персонажі Альянсу Повстанців, зібрані з деталей конструктора LEGO, будуть битися на смерть проти Імперії, використовуючи фантастичну техніку і інопланетних тварин, як засобу пересування. Безмежний світ LEGO дозволить вам самим створити футуристичну техніку і створити персонажів на ваш власний смак.

Потрібна LEGO Star Wars II: The Original Trilogy по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете LEGO Star Wars II: The Original Trilogy або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є LEGO Star Wars II: The Original Trilogy і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде LEGO Star Wars II: The Original Trilogy.

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «LEGO Star Wars II: The Original Trilogy». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете LEGO Star Wars II: The Original Trilogy? Немає проблем, наберіть в пошуку "LEGO Star Wars II: The Original Trilogy" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Огляди ігор LEGO -> LEGO Star Wars II: The Original Trilogy

 

 

Категорії