LEGO Пірати Карибського моря

LEGO Пірати Карибського моря

Платформа: PC, PSP, PS3, Xbox 360, Wii

Розробник: traveller's Tales

Видавець: Disney Interactive Studios

Видавець в Росії: Новий Диск

Дата релізу: 14 травня 2011 р.

У цій новій грі LEGO вас чекають піратська романтика, відчайдушні пригоди і тонкий гумор улюблених персонажів. Вирушайте місці з героями однойменної піратської саги в незабутню подорож по Карибському морю, спробуйте себе в ролі Джека Горобця і переживіть самі запам'ятовуються двадцять сцен з чотирьох фільмів. Розкрийте разом з LEGO-героями всі секрети, відшукайте таємні скарби і отримати бонуси за винахідливість і кмітливість.

Купити LEGO Пірати Карибського Моря (PC)

Купити LEGO Пірати Карибського Моря (PS3)

Купити LEGO Пірати Карибського Моря (Xbox 360)

Потрібна LEGO Пірати Карибського моря по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете LEGO Пірати Карибського моря або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

LEGO Пірати Карибського моря завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є LEGO Пірати Карибського моря і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде LEGO Пірати Карибського моря.

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «LEGO Пірати Карибського моря». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете LEGO Пірати Карибського моря? Немає проблем, наберіть в пошуку "LEGO Пірати Карибського моря" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Огляди ігор LEGO -> LEGO Пірати Карибського моря

 

 

Категорії