LEGO Creator: Harry Potter and the Chamber of Secrets (Гаррі Поттер і таємна кімната)

LEGO Creator: Harry Potter and the Chamber of Secrets (Гаррі Поттер і таємна кімната)

Платформа: PC

Розробник: Software Qube

Видавець: Electronic Arts

Дата релізу: 01 грудня 2002 р.

Гра LEGO Creator: Harry Potter and the Chamber of Secrets заснована на сюжетної лінії книги «Гаррі Поттер і Таємна кімната». В цій частині ви зможете досліджувати всі найпотаємніші місця Хогвардс, по дорозі збираючи шоколадних жаб і скрині з блоками LEGO. По мірі проходження трейнингов і виконання нескладних доручень, вам будуть відкриватися нові зони чарівного замку. Стало більше персонажів, за яких можна грати: це Гаррі Поттер, Рон Візлі, Герміона Грейнджер і навіть чарівні сова і павук. Із знайдених віртуальних цеглинок LEGO ви зможете не тільки будувати різні предмети, вони допоможуть вам проходити деякі ігрові завдання.

Потрібна LEGO Creator: Harry Potter and the Chamber of Secrets (Гаррі Поттер і таємна кімната) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете LEGO Creator: Harry Potter and the Chamber of Secrets (Гаррі Поттер і таємна кімната) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

LEGO Creator: Harry Potter and the Chamber of Secrets (Гаррі Поттер і таємна кімната) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є LEGO Creator: Harry Potter and the Chamber of Secrets (Гаррі Поттер і таємна кімната) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде LEGO Creator: Harry Potter and the Chamber of Secrets (Гаррі Поттер і таємна кімната).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «LEGO Creator: Harry Potter and the Chamber of Secrets (Гаррі Поттер і таємна кімната)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете LEGO Creator: Harry Potter and the Chamber of Secrets (Гаррі Поттер і таємна кімната)? Немає проблем, наберіть в пошуку "LEGO Creator: Harry Potter and the Chamber of Secrets (Гаррі Поттер і таємна кімната)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Огляди ігор LEGO -> LEGO Creator: Harry Potter and the Chamber of Secrets (Гаррі Поттер і таємна кімната)

 

 

Категорії