Інструкція LEGO 10179 Millennium Falcon (Сокіл тисячоліття)

Інструкція LEGO 10179 Millennium Falcon (Сокіл тисячоліття)

Розмір: 840x560x210 мм

Вік: від 16 років

Кількість деталей: 5195

Артикул: LEGO 10179

Рік випуску: 2007

Величезна космічна станція Сокіл тисячоліття, яку можна зібрати за схемою Лего 10179, – один з найбільш унікальних наборів LEGO. В остаточній збірці вона має розміри 84х56х21 див. В наборі 5195 деталей. Сокіл тисячоліття – корабель, яким командує Хан Соло, один з головних дійових осіб «Зоряних воєн».

Після того, як корабель перейшов до нього від попереднього власника, він поліпшив його технічні характеристики, зокрема швидкість корабля збільшилася до півтора світлових. Набір Lego Star Wars Сокіл тисячоліття 10179 дозволяє відтворити цей фантастичного апарат. У нього обертається радіолокаційна антена, посадковий трап розкладається, повертається основу і верх лазерної установки. Верхня частина кабіни знімається, мініфігурка, що входять в набір, можуть сидіти всередині і керувати зорельотом. Завдяки посадкового пристрою, модель досить стійка. В комплекті 5 мініфігурок: Хан Соло, Чубакка, Люк Скайвокер, Принцеса Лея Органа, Обі-Ван Кенобі.

Інструкція LEGO 10179: size - 141.48 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці LEGO:

1-й спосіб: натиснути на посилання і дочекатися відкриття інструкції або схеми LEGO у вбудованому pdf-редакторі браузера.
2-й спосіб: натиснути на посиланні правою кнопкою миші і з контекстного меню вибрати "Зберегти об'єкт як..." або "Зберегти посилання як..." і завантажити на свій комп'ютер. Для перегляду схем Лего можна використовувати Adobe Acrobat Reader.

Потрібна Інструкція LEGO 10179 Millennium Falcon (Сокіл тисячоліття) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція LEGO 10179 Millennium Falcon (Сокіл тисячоліття) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція LEGO 10179 Millennium Falcon (Сокіл тисячоліття) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція LEGO 10179 Millennium Falcon (Сокіл тисячоліття) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція LEGO 10179 Millennium Falcon (Сокіл тисячоліття).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція LEGO 10179 Millennium Falcon (Сокіл тисячоліття)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція LEGO 10179 Millennium Falcon (Сокіл тисячоліття)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція LEGO 10179 Millennium Falcon (Сокіл тисячоліття)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Star Wars Exclusive -> Інструкція LEGO 10179 Millennium Falcon (Сокіл тисячоліття)

 

 

Категорії