Інструкція LEGO 8070 Super Car (Суперавтомобіль)

Інструкція LEGO 8070 Super Car (Суперавтомобіль)

Розмір: 582х378х87

Вік: від 11 до 16 років

Кількість деталей: 1271

Артикул: LEGO 8070

Рік випуску: 2011

Суперавтомбиль яскраво червоного кольору, який можна зібрати по інструкції LEGO 8070, не залишить байдужим жодного стрітрейсера. Суперкар має підвіску спортивного типу, двері моделі відкриваються, під капотом розташований силовий агрегат, коробка передач функціонує. У цей набір входить система LEGO Power Functions Medium Motor.

Інструкція LEGO 8070 частина 1: size - 12.55 Mb
Інструкція LEGO 8070 частина 2: size - 13.72 Mb
Інструкція LEGO 8070 частина 3: size - 10.54 Mb

 

Альтернативна модель - Roadster (Родстер)

Розмір: 582х378х87

Вік: від 11 до 16 років

Кількість деталей: 1271

Артикул: LEGO 8070

Рік випуску: 2011

Альтернативна інструкція LEGO 8070 Roadster частина 1: size - 13.96 Mb
Альтернативна інструкція LEGO 8070 Roadster частина 2: size - 12.70 Mb
Альтернативна інструкція LEGO 8070 Roadster частина 3: size - 16.50 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці LEGO:

1-й спосіб: натиснути на посилання і дочекатися відкриття інструкції або схеми LEGO у вбудованому pdf-редакторі браузера.
2-й спосіб: натиснути на посиланні правою кнопкою миші і з контекстного меню вибрати "Зберегти об'єкт як..." або "Зберегти посилання як..." і завантажити на свій комп'ютер. Для перегляду схем Лего можна використовувати Adobe Acrobat Reader.

Потрібна Інструкція LEGO 8070 Super Car (Суперавтомобіль) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція LEGO 8070 Super Car (Суперавтомобіль) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція LEGO 8070 Super Car (Суперавтомобіль) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція LEGO 8070 Super Car (Суперавтомобіль) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція LEGO 8070 Super Car (Суперавтомобіль).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція LEGO 8070 Super Car (Суперавтомобіль)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція LEGO 8070 Super Car (Суперавтомобіль)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція LEGO 8070 Super Car (Суперавтомобіль)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> LEGO Technic -> Інструкція LEGO 8070 Super Car (Суперавтомобіль)

 

 

Категорії