Інструкція LEGO 76038 Attack on Avengers Tower (Напад на вежу Месників)

Інструкція LEGO 76038 Attack on Avengers Tower (Напад на вежу Месників)

Розмір: 354x378x70

Вік: від 7 до 14 років

Кількість деталей: 515

Артикул: LEGO 76038

Рік випуску: 2015

Герої відпочивають, а Вежу месників раптово атакує зсередини Ультрон! Злісний Ультрон-1 зібрав себе в лабораторії і вибиває вікна. Допоможи Залізній людині і Тору перемогти Альтрона 1 та двох його спільників з Залізного легіону. Складай плани в кімнаті управління ДЖАРВІС і клади поранених супер-героїв у лазарет. Залізний легіон вибиває двері і вікна в кімнаті роботів на першому поверсі. Хтось вкрав Скіпетр Локі з лабораторії - переслідуй його разом з Тором і цілься з даху вежі, використовуючи секретний захований безпілотник і зброю, що стріляє шипами. Ти повинен знайти скіпетр і перемогти Альтрона 1! У набір входять 5 мініфігурок зі зброєю і різноманітним аксесуарами: Ультрон-1, 2 залізних легіонера, Залізна людина і Тор.

Інструкція LEGO 6293 частина 1: size - 14.50 Mb
Інструкція LEGO 6293 частина 2: size - 20.40 Mb

 

Як відкрити і подивитися схему або інструкцію по збірці LEGO:

1-й спосіб: натиснути на посилання і дочекатися відкриття інструкції або схеми LEGO у вбудованому pdf-редакторі браузера.
2-й спосіб: натиснути на посиланні правою кнопкою миші і з контекстного меню вибрати "Зберегти об'єкт як..." або "Зберегти посилання як..." і завантажити на свій комп'ютер. Для перегляду схем Лего можна використовувати Adobe Acrobat Reader.

 

Як відкрити схему або інструкцію по збірці LEGO для пристроїв Apple (iPhone, iPad і iPod touch):

для перегляду *.pdf файлів можна використовувати безкоштовну програму

Потрібна Інструкція LEGO 76038 Attack on Avengers Tower (Напад на вежу Месників) по збірці LEGO®? Ви потрапили в правильне місце! Ми хочемо, щоб ви весело проводили час і почали збирати набори прямо зараз. Саме тому ми виклали тисячі наших інструкцій по збірці в інтернет. Просто знайдіть по темі або році, і ви знайдете Інструкція LEGO 76038 Attack on Avengers Tower (Напад на вежу Месників) або інструкції по збірці для застарілих і нових наборів.

Інструкція LEGO 76038 Attack on Avengers Tower (Напад на вежу Месників) завантажиться і відразу ж приступайте до збірки! Багато, хто придбав бажану модель або серію з конструктора Lego, задаються питанням «як зібрати лего» і порадувати свою дитину і себе новою іграшкою. На нашому сайті є Інструкція LEGO 76038 Attack on Avengers Tower (Напад на вежу Месників) і схеми складання, а також ви зможете скачати файл в pdf при необхідності. Залежно від моделі, кількості деталей і вибраної мови, у вас буде Інструкція LEGO 76038 Attack on Avengers Tower (Напад на вежу Месників).

Навіть якщо ви придбали модель давно, і забули, що і як використовувати при складанні - у нас на сайті ви знайдете необхідну інформацію про всі моделі конструктора лего. Для того, щоб швидко і легко зібрати конструктор з нашою допомогою, вам необхідно вбити в рядку пошуку цікавить вас модель або просто «Інструкція LEGO 76038 Attack on Avengers Tower (Напад на вежу Месників)». Тут зявиться докладне пояснення і наочне приладдя як зібрати гру. У розділі докладно і просто описаний механізм складання, тому з ним впорається навіть дитина.

А уявіть, як весело буде разом з ним вивчати докладну інструкцію, і застосовувати її на практиці? По-перше, дитина на цьому етапі тренує не тільки моторику пальців, але і розвиває логічне мислення, по-друге, завжди приємно грати тією грою, яку зібрав самостійно! Десятки моделей LEGO з деталей, які у вас вже є. Світова спільнота любителів Лего налічує мільйони чоловік, які щодня вигадують і діляться з іншими новими моделями зі своїх конструкторів.

Ми стежимо і щодня додаємо на наш сайт кращі з них, разом зі схемами для збірки і покрокові інструкції. У нас в каталозі - не тільки понад 1600 офіційних конструкторів LEGO, але і постійно поповнюється колекція. Хочете Інструкція LEGO 76038 Attack on Avengers Tower (Напад на вежу Месників)? Немає проблем, наберіть в пошуку "Інструкція LEGO 76038 Attack on Avengers Tower (Напад на вежу Месників)" і вибирайте потрібний конструктор.

Потрібен вантажівка? Човен? Немає проблем. Унікальні ж набори ви можете зібрати різними способами, а інструкції для таких способів збирання ви знайдете за номером набору. Ми сподіваємося, що ви знайшли те, що шукали, але якщо у вас виникнуть питання, пишіть нам.


Головна -> Marvel Universe -> Інструкція LEGO 76038 Attack on Avengers Tower (Напад на вежу Месників)

 

 

Категорії